David Hampl
11 ledna, 2020

Šijete často nebo málo? Používáte při šití jehlu a nit? Často strávíte hromadu času navlékáním jehly na nit a vždy si u toho pěkně zanadáváte, protože vám to ne a ne navléknout? Mnoho lidí používá celý život jednu metodu, pomocí níž se vám to opravdu nemůže dařit. Pokud se i vy u tohoto procesu natrápíte, pak zřejmě používáte tuto metodu také. My vám dnes ukážeme revoluční metodu, pomocí níž to zvládnete během okamžiku.

Existuje snadnější způsob

Dokonce i ti, kteří nevědí, jak se šije, si myslí, že ovládají tzv. know-how navlékání jehly. Jste si ovšem jisti, že matlání a lízaní nitě a dělání vše pro to, aby se dostala do malého otvoru je tím nejlepším způsobem, jak na to? Přece musí být mnohem jednodušší způsob. Dnes vám potvrdíme, že takový způsob opravdu existuje. Stačí se jen podívat na toto video a získáte další velmi ceněnou zkušenost, kterou budete moci využít kdykoliv a kdekoliv. Jehla a nit už tak nebudou vašimi nepřáteli, nýbrž jen nástroji, s kterými si během vteřiny dokážete snadno poradit.

Populární video

Uživatel Twitteru John Bick sdílel videa, která se stala neuvěřitelně populární, protože pomáhají řešit drobné problémy všedního dne. Podívejte se! Sami budete překvapeni, co všechno ještě nevíte. Najdete zde právě zmíněný způsob navlékání jehly na nit. Místo toho, abyste trávili dlouhý čas a nervy navlékáním horní nitě, stačí vytáhnout vlákno na dlani, a pak třít na očích.

Způsob, který funguje

Sdílená videa již získala více než 6 milionů nejrůznějších názorů od lidí po celém světě. Mnoho lidí, kteří si prohlíželi videa, uznali tento trik jako velmi užitečný a bylo jim líto, že o tom nevěděli dříve. Nicméně, někteří do komentářů napsali, že se jedná jen o podvod, jak přilákat diváky. Komu tedy věřit že? Jediným řešením je, vyzkoušet trik na vlastní kůži. Budete možná překvapeni, ale trik opravdu funguje, jen oko jehly by nemělo být moc malé.

Sdílejte článek