Umírající kráva je vděčná muži, který se postará o její mládě

Hodně lidí si myslí, že krávy nemají emoce a jsou pro nás dobré jen pro mléko a maso. To rozhodně není pravda. Jsou to živé bytosti, které si rychle zvyknou na lidi, kteří se o ně starají. Milují svá mláďata a jsou to skvělé matky. Lidem, kteří se o ně starají, naplno důvěřují. Jedna umírající kráva byla muži tak vděčná, že plakala a dala mu pusu.

Dramatický porod malého telete

Freser byla březí kráva, která měla zdravotní problémy a potíže při porodu. Ismael se během celého porodu staral o to, aby bylo všechno v pořádku. Freser mu pomoc oplatila svou náklonností a polibkem. Během porodu i po něm ji muž uklidňoval. Po těžkém porodu kráva dokonce začala plakat. Ano, i tato novopečená maminka plakala, když v pořádku porodila své mládě.

en.goodtimes.my

Krávy jsou velmi citlivé a milují svá mláďata stejně, jako my milujeme svoje děti. Bohužel v té době se ukázalo, že její zdravotní stav je stále velmi vážný a nevypadá to s ní dobře. To si pravděpodobně uvědomovalo i samotné zvíře. Po porodu byla velmi slabá a nedokázala ani vstát. Její dcera Savi byla naštěstí krásné a zdravé tele.

Čtěte také: Moje žena je pro mě důležitější než děti, tvrdí spisovatel

Kráva děkovala muži, který pečoval o ni i tele

Lékař při porodu nenašel žádné krvácení. Všiml si, že má s porodem potíže a pomohl jí mládě dostat ven. Poté si všiml, že stále nekrvácí. Freser začala po porodu plakat, protože asi sama věděla, že s ní něco není v pořádku. Potom Ismaela neustále líbala a plakala. Vypadala velmi vděčná za to, že se tento muž postará o její mládě a dokázal její dceru dostat bezpečně na svět.

Poté byla kráva přemístěna na jiné místo. Savi zůstala u svého zachránce, který ji pomohl, aby se dostala na svět. Freser věděla, že se o její dceru Ismael dobře postará, a proto byla velmi klidná. Bohužel druhý den po porodu kráva zemřela. Po celou dobu zůstala naprosto v klidu, protože velmi dobře věděla, že je o její dceru postaráno. Její chování a vděčnost byla velmi dojemná a dokazuje, že jsou krávy velmi emotivní zvířata.

Zdroj: en.goodtimes.my