David Hampl
6 února, 2020

Chtěli byste vypadat o několik let mladší? Vaše vizáž už není to, co bývala? Toužíte po změně? Vaše pleť je mastná a rychle se špiní? Začněte se o ni pořádně starat. Můžete samozřejmě používat různé krémy a drahé kosmetické prostředky, nicméně tak utratíte mnoho peněz. Mnohem lepší způsob je používat tento zázračný krém, který je levný, účinný a bezpečný. Pokud si s ním budete mazat pleť každý den, za pár dní budete vypadat o několik let mladší. Nevěříte? Tak to sami vyzkoušejte.

Správný make-up

Všichni jistě dobře víme, že pokud chceme vypadat dobře a být zdraví, musíme zdravě jíst, dostatečně spát, a hlavně se o sebe starat z hlediska kosmetického. Takový večerní make-up není vůbec k zahození. Není ovšem make-up jako make-up. Jsou druhy, které sice fungují, ale jsou zároveň šíleně drahé. Jsou také druhy, které fungují stejně, ale jsou o poznání levnější. Jak je to možné? To se nyní dozvíte.

Bezpečné a snadné

Ženám občas velmi dlouho trvá, než najdou kosmetický výrobek, který je přímo pro ně vhodný. Hledají, hledají, a přitom utrácí velké peníze. Kdyby věděli, že existuje přípravek, který by všechno vyřešil. Lze ho aplikovat na kteroukoliv pleť, takže nějaké dlouhé hledání je naprosto zbytečné. Tento krém je bezpečný a každý si ho může dovolit.

Recept a použití

Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Kombinace jedlé sody a kokosového oleje dokáže zázraky. Soda čistí póry a olej hydratuje a obnovuje pleti správné pH. Zde je recept. Potřebujete: ½ šálku kokosového oleje a šálek jedlé sody. Olej zahřejte, aby se rozpustil a přidejte do něj jedlou sodu. Míchejte, dokud se nevytvoří pasta.

Krém namažte na pleť a poté jej opláchněte teplou vodou. Provádějte to třikrát týdně po dobu jednoho měsíce. Po uplynutí této doby bude pozorovat výrazné zlepšení stavu pokožky. Odstraní se viditelné jizvy, akné, skvrny, černé tečky a vrásky. Zlepší se barva pleti a pokožka bude pevnější a živější.

Sdílejte článek