Uplynulo 5 let o úmrtí Václava Postráneckého! O jeho odkaz se pečlivě stará jeho manželka Helena!

Pět let uplynulo od chvíle, kdy nás opustil jeden z nejoblíbenějších českých herců, Václav Postránecký. Ačkoliv jeho fyzická přítomnost už mezi námi není, jeho odkaz a památka zůstávají stále živé. A to díky neutuchající péči jeho milující manželky Heleny. V tomto dojemném příběhu se podíváme na to, jak Helena udržuje vzpomínku na svého zesnulého manžela.

Facebook

Poslední přání Václava Postráneckého

Když se Václavův zdravotní stav začal rapidně zhoršovat a lékaři mu sdělili, že mu již nezbývá mnoho času, snažil se psychicky s touto situací vyrovnat. Přestal pracovat, jakmile to již fyzicky nezvládal. Děkoval národu za veškerou podporu, kterou mu v těžkých chvílích poskytoval. Jeho poslední přáním bylo odejít na „druhý břeh“ v kruhu své milované rodiny, což se mu nakonec podařilo naplnit.

Odkaz žije dál v pečlivě udržovaném domově

Dnes, pět let po Václavově smrti, se o jeho odkaz stará především jeho vdova Helena. S láskou a úctou pečuje o jejich vysněný rodinný dům, který spolu celá léta budovali a zvelebovali. Zvláštní pozornost věnuje Václavově pracovně, která zůstává nedotčena – žádné změny tu nejsou povoleny. Stejně tak si Helena pečlivě uchovává jeho oblíbené předměty, od hrnečků po sošky, aby měla svého manžela stále před sebou.

Čtěte také: Špičkové uklízecí tipy a triky, díky nimž budete uklízet svou domácnost 2x méně často!

Facebook

Úsměv, který nikdy nevymizel

I přes bolestnou ztrátu svého milovaného manžela si Helena udržuje pozitivní a optimistický postoj. Vypadá stále velmi dobře, a to i bez jakýchkoliv zásahů plastické chirurgie. Dokonce i její vlastní syn žasl nad tím, že jeho matka nemá žádné vrásky. Helena si na tváři nikdy nenechá chybět úsměv, neboť cítí, že Václav je stále s ní, jen v jiné podobě.

Rodinný poklad, který Helena pečlivě střeží

Kromě udržování Václavovy památky v jejich domově se Helena snaží také pečovat o jejich společný rodinný majetek. Tato jejich společná láska k domovu a rodinným hodnotám je pro Helenu nyní tím nejcennějším odkazem, který po sobě Václav zanechal.

Věčná vzpomínka na milovaného manžela

I když Václav Postránecký již mezi námi není, jeho odkaz a památka zůstávají stále živé. Díky obětavé péči jeho vdovy Heleny budou Václavovy stopy v podobě jeho oblíbených předmětů, nedotčené pracovny a pečlivě udržovaného rodinného domova navždy připomínat, jak hluboce miloval svůj domov a svou rodinu. Helena svým láskyplným přístupem a neutuchajícím úsměvem na tváři zajišťuje, že Václav Postránecký bude navždy žít v srdcích těch, kteří ho milovali.

Zdroj: Lifee.cz