Domů ZAJÍMAVOSTI Určitě jste už někdy v životě hráli hru kámen, nůžky, papír, že?...

Určitě jste už někdy v životě hráli hru kámen, nůžky, papír, že? Víte ale, co o Vás vypovídá Vaše zaťatá pěst?

Všichni jsme někdy hráli kámen, nůžky, papír, zejména pak v našem dětství, ale všimli jste si někdy, jaký typ pěsti tvoříte? Typ pěsti totiž může hodně vypovědět o Vaší osobnosti! Schválně si tuto hru s někým zahrajte a zjistěte, co o Vás prozrazuje!

TYP A

Společnost obecně vidí tyto osobnosti jako ty, kteří jsou citliví, mají velkou představivost, jsou štědří, netrpěliví, zvědaví, ale mají dobrý smysl pro humor. Ve skutečnosti jsou však tyto typy lidí silní, kontrolovaní, ochranářští a dospělí natolik, že rozumí tomu, co je dobré a zlé. Pokud se tyto typy lidí zamilují, mohou být stydliví, toužit po zvláštní a přírodní péči.

TYP B

Pozorování těchto typů osobností z pohledu společnosti může mít za následek tvůrčí, talentované, přátelské, chytré, sebevědomé a ty, kteří mají vůdčí schopnosti. Ale ve skutečnosti jsou tyto typy lidí sebejistí a upřímní. Potřebují chválu a pozornost. Dokáží se kvalitně motivovat a jsou spokojeni s tím, co mají. Pokud se tyto typy lidí zamilují, rozhodně se budou snažit předstírat pravý opak toho, co jsou.

TYP C

Společnost tyto typy lidí zpravidla vnímá jako inteligentní, dobrodružné, dobré v komunikaci, opatrné a expresivní. Ale pravdou je, že jsou laskaví, emotivní a introspektivní. Tito lidé zpravidla netouží po velké, okouzlující skupině lidí, potřebují jen pár kvalitních přátel.

Kam dál?

Máte den blbec? Tak tohle Vám určitě zvedne náladu!

Seznam užitečných karbohydrátů, které Vám pomohou získat Vaší vysněnou postavu!

11 míst, které musíte vidět! Je těžké uvěřit, že je naleznete na planetě Zemi!

Pociťujete tyto příznaky? Pak jste se pravděpodobně zamilovali až po uši!

Toto nikdo nečekal… Muž proměnil starý sklad obilí na luxusní moderní sídlo. Vsadíme se, že i Vám by se takový dům líbil!

Další články