Určitě jste už někdy v životě hráli hru kámen, nůžky, papír, že?...

Určitě jste už někdy v životě hráli hru kámen, nůžky, papír, že? Víte ale, co o Vás vypovídá Vaše zaťatá pěst?

Všichni jsme někdy hráli kámen, nůžky, papír, zejména pak v našem dětství, ale všimli jste si někdy, jaký typ pěsti tvoříte? Typ pěsti totiž může hodně vypovědět o Vaší osobnosti! Schválně si tuto hru s někým zahrajte a zjistěte, co o Vás prozrazuje!

TYP A

Společnost obecně vidí tyto osobnosti jako ty, kteří jsou citliví, mají velkou představivost, jsou štědří, netrpěliví, zvědaví, ale mají dobrý smysl pro humor. Ve skutečnosti jsou však tyto typy lidí silní, kontrolovaní, ochranářští a dospělí natolik, že rozumí tomu, co je dobré a zlé. Pokud se tyto typy lidí zamilují, mohou být stydliví, toužit po zvláštní a přírodní péči.

TYP B

Pozorování těchto typů osobností z pohledu společnosti může mít za následek tvůrčí, talentované, přátelské, chytré, sebevědomé a ty, kteří mají vůdčí schopnosti. Ale ve skutečnosti jsou tyto typy lidí sebejistí a upřímní. Potřebují chválu a pozornost. Dokáží se kvalitně motivovat a jsou spokojeni s tím, co mají. Pokud se tyto typy lidí zamilují, rozhodně se budou snažit předstírat pravý opak toho, co jsou.

TYP C

Společnost tyto typy lidí zpravidla vnímá jako inteligentní, dobrodružné, dobré v komunikaci, opatrné a expresivní. Ale pravdou je, že jsou laskaví, emotivní a introspektivní. Tito lidé zpravidla netouží po velké, okouzlující skupině lidí, potřebují jen pár kvalitních přátel.

Tisk
ZDROJbanter.fun
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

Vyberte si slunce, které je dle Vás nejkrásnější! Prozradí Vám to něco skrytého o Vás samotných!

Tak toto jednoznačně stojí za zhlédnutí! 7 žen z Guinessovy knihy rekordů, u nichž je těžké věřit, že opravdu existují!

10 důležitých faktů a životních pravd, se kterými nás obeznámil Stephen Hawking!

12 znamení, že je Váš chlap tím nejlepším na světě!

Chcete zlepšit Vaše vystupování na veřejnosti? Pak byste měli vědět, co o Vás vypovídá Vaše řeč těla!

Další články