Už jsem udělala druhý pekáč za týden. Tento jednoduchý tvarohový koláč nebudete chtít odložit a sníte ho celý na posezení.

Máte rádi dobré a chutné dezerty? Rádi si dopřáváte samé dobroty a nikdo vám je nesmí upírat? Netrápíte se tolik postavou a kaloriemi a raději si dopřejete to, co vám chutná a dělá dobře? Zkoušeli jste někdy už báječný tvarohový koláč, který je v mnoha zemích zakázaný pro jeho magické účinky? Pokud ne a neznáte na něj ani recept, máte dnes jedinečnou příležitost ho vyzkoušet. Připravili jsme si pro vás recept spolu s postupem výroby tohoto báječného tvarohového koláče s čokoládovou polevou. Uvidíte, že po jeho ochutnání nebudete chtít už nic jiného. Obrovskou výhodou je snadná a rychlá příprava.

Zakázaný koláč

Tento koláč patří mezi tvarohové koláče, které kdy spatřily světlo světa. Jakmile ochutnáte, pohltí vás božská chuť a zažijete opravdu orgastické chuťové zážitky. Není nic lepšího než tento báječný lahodný tvarohový koláč s náplní a čokoládovou polevou. V mnoha zemích ho pro jeho naprosto báječnou chuť dokonce zakázali.

Ingredience na přípravu

Koláč se skládá ze tří částí a každá část potřebuje na přípravu jiné suroviny. Pro náplň si připravte: 150 g moučkového cukru, 1 balíček vanilkového cukru, 750 g měkkého tvarohu, 150 g másla a 1 velký banán. Pro těsto si připravte: 2 lžičky kakaa, 1 lžíci vody, 240 g polohrubé mouky, 6 ks vajec, ½ balíčku prášku do pečiva a 240 g moučkového cukru. Na čokoládovou polevu si připravte: 150 g hořké čokolády a 2 lžíce oleje.

Čtěte také: Manželka doktora mi poradila tento kurkumový čaj na zlepšení imunity v tomto virovém období

Postup přípravy

Vejce rozklepněte a klasicky oddělte žloutky od bílků. Následně žloutky ušlehejte spolu s cukrem a vodou na pěnu. Přidejte k tomu mouku s práškem do pečiva, kakao a sníh z bílků. Promíchejte a těsto vlijte na plech s pečícím papírem. Pečte 25 minut při 180 °C, a nakonec nechte vychladnout. Náplň udělejte z tvarohu, másla, moučkového a vanilkového cukru a trochy citronové kůry. Náplní potřete těsto a zalijte čokoládovou polevou. Navrch přidejte kousky nakrájeného banánu. Přejeme dobrou chuť.