Už se nedivíme, že je o tuto reality show takový zájem a stále se do ní hlásí mnoho nových rodin. Až zjistíte, kolik každá z nich za účinkování dostane, protočí se vám panenky!

Občas si říkáme – že jim to stojí za to, takhle se ztrapňovat. Ale když si přečtete, jaký za to mají honorář, pak už vám bude hned jasnější, proč to lidé dělají. Proč vstupují do reality show, kde ukazují, jak jejich domácnost nefunguje. Proč ukazují narušené vztahy ve své rodině. Jednoduše – proč se ztrapňují. Odměna za to je totiž velmi vysoká. Za deset dní si takovou částku vydělá opravdu jen málokdo.

Reality show, ve které se mění manželka

Tento druh reality show, kdy manželka a matka opustí na deset dní své obydlí, aby žila v jiné rodině, s novým manželem a dětmi, je u nás velice oblíbený. To je také důvod, proč už je tak dlouho vysílán. V této reality show si můžete ověřit, že na tom ještě nejste tak špatně, že existují rodiny, které jsou na tom mnohem hůře. Jak ve vztazích, tak i finančně. Ale hlavně ve vztazích. Lidé si do reality show přichází ověřit, zda ještě stojí za to své manželství zachraňovat, nebo zda je to všude jiné, popřípadě lepší či horší.

Vysoký honorář

To ale není zdaleka jediný důvod, proč lidé do této reality jdou. Láká je totiž také honorář, který za to dostanou. Ten je natolik vysoký, že lidé jsou ochotni představit celému světu svou domácnost, a to i za cenu toho, že jejich sousedé a známí zjistí něco, co mělo před jejich zraky zůstat utajeno. Například, že děti koupou jednou za týden. V jednom z dílů dokonce dítě nevlastnilo zubní kartáček. Špína a nepořádek bývá v domácnostech velice častá.

Čtěte také: Máte partnera? Schválně se podívejte, jaké znamení zvěrokruhu se k Vám hodí nejvíce!

Televize Markíza zveřejnila výši honoráře

Abychom nechodili pořád kolem horké kaše, nezbývá nám, než zveřejnit částku.

  • Televize Markíza uvedla, že účastníkům je slíbeno 3 700 euro (tj. odměna pro jednu rodinu).
  • Televize Nova zase nabízí odměnu 100 000 korun pro jednu rodinu.

A to už leckomu dává smysl a důvod, jít do toho i za tu cenu, že na veřejnost vyplují některé informace, které bychom si raději nechali pro sebe.

Trapasy před celou republikou

Pro spoustu lidí znamená takový honorář několikanásobek běžného platu. Proto není divu, že jsou ochotni riskovat i nějaký ten trapas. Tak například žena, která se dennodenně stará o malé dítě a tvrdí, že každý den vaří nakonec není schopná připravit klasický smažený sýr. Nebo se ukáže, že své děti vede co nejdříve do školky, aby pak mohla po celý den hrát hry na mobilním telefonu nebo počítači. Rodiče bydlící s dětmi v jedné místnosti se neštítí zapálit si v tomto pokoji nejednu cigaretu. Rodina nedodržuje základní hygienické postupy – jako je například mytí rukou poté, co jdou ze záchodu. A mnohá další tajemství, která radši měla zůstat utajena. Člověk pak musí kolikrát litovat děti, žijící v takové domácnosti…