Už jste slyšeli o laminování vlasů? Jde o vcelku drahou proceduru, která vydrží jen 3 týdny. Udělejte si ji proto doma sami!

Nejen keratinová kúra, ale také laminátování vlasů – jedny z nejoblíbenějších vlasových procedur z kosmetických salonů, které jsou teď IN!

Ano je to tak, buďme k sobě upřímní. Abychom dosáhli kouzelného účinku dokonale rovných vlasů. Otázko však je, zda-li to stojí za to!

Čtěte také: Červená nit na zápěstí má význam, který si řada lidí nedokáže představit. Až ho zjistíte, pořídíte si ji také

[hana-code-insert name=’google‘ /]Výsledný efekt procedury laminování vlasů nebude trvat déle než 3 týdny a max. účinku je zpravidla dosaženo až při třetí návštěvě. Nejedná se tedy o nic dlouhodobého, neboť ve chvíli, kdy se efekt procedury vytratí, jediné, co Vám zbyde, jsou poškozené vlasy. Důležité je také podotknout, že se u Vás může objevit alopecie, neboť tato procedura je silnou zátěží pro Vaše vlasy.

My však přicházíme z domácím receptem na laminování vlasů, který Vám zajistí hebší vlasy po dobu cca 14 dní!

Co budete potřebovat?

  • 100 g kokosového mléka (ne oleje!)
  • 2 PL citronové šťávy
  • 1 PL olivového oleje
  • 1,5 PL bramborového škrobu

Jak na to?

  1. Nejprve si v misce důkladně smíchejte škrob s citronovou šťávou.
  2. Výslednou směs následně přelijte do malého hrnce a přidejte kokosové mléko společně s olivovým olejem. Směs přiveďte k varu.
  3. [hana-code-insert name=’Dole‘ /]Jakmile směs zhoustne, můžete ji aplikovat rovnoměrně na umyté, vlhké vlasy. Ty poté přikryjte igelitovou čepicí a ručníkem.
  4. Masku byste měli nechat působit cca 45 minut a potom vlasy důkladně umýt. Doporučujeme šamponem bez sulfátů.

Účinek je zpravidla vidět již po prvním použití. Jen to vyzkoušejte! Vaše vlasy budou lesklé, hebké a zdravě vypadající.