David Hampl
29 prosince, 2017

Přestože pneumonie není v ČR považována za častou záležitost, v nemocnici se každoročně po celém světě přijímá více než 500 000 tisíc lidí, přičemž asi 5 % z nich na tuto nemoc umírá. Pneumonie je zánětlivý stav plic, který postihuje mikroskopické vzdušné vaky známé jako alveoly. Ačkoli to byl vážný problém v minulosti, onemocnění je nyní léčitelné konvenčními prostředky. Nicméně byste měli vědět, že existuje také jeden přírodní lék, který může léčit a pomáhat předcházet tomuto onemocnění v krátkém čase.

Nejčastější příčinou pneumonie je bakteriální (strep) infekce, která vede k vysoké úmrtnosti (20-30 %). Tyto infekce jsou obvykle léčeny antibiotiky, jako je penicilin a amoxicilin, ale existují i přirozené způsoby léčby bez vedlejších účinků. Jedním z takových prostředků je oregánový olej.

[hana-code-insert name='google' /]Oregánový olej je po staletí součástí východní lidové medicíny. Používá se proti infekcím, zánětům, úplavici, infekcím dýchacích cest a močových cest. Dokonce i vědecké studie ukázaly, že olej má silné léčivé vlastnosti a že působí skvěle proti četným bakteriálním onemocněním. Chcete-li bojovat proti pneumonii, stačí jen smíchat 3 kapky oregánového oleje s ovocnou šťávou a pít tuto směs po dobu až 5 dnů - v tom je celé kouzlo!

Samozřejmě, pokud příznaky onemocnění v té době nezmizí, doporučujeme návštěvu lékaře, abyste zabránili nepředvídatelným následkům.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

Sdílejte článek