Už jste slyšeli o Růžové himalájské soli? Pokud ji doma ještě nemáte,...

Už jste slyšeli o Růžové himalájské soli? Pokud ji doma ještě nemáte, tak běžte ihned do obchodu si ji koupit! Vaše tělo Vám bude vděčné!

Růžová himalájská krystalová sůl je něco, co se v uplynulých letech stalo jedním z hlavních témat, takže je dobrá šance, že jste o ní už slyšeli a víte, o čem mluvím.

Pokud nevíte, jsem zde, abych Vám řekla vše o růžové himalájské soli a proč je pro Vás tak skvělá, zvláště ve srovnání s mořskou solí a běžnou stolní solí.

Růžová himálajská sůl je jedinečná v tom, že se nachází pouze v Asii. Předpokládá se, že asi před 200 miliony let bylo množství krystalické mořské soli pochováno pod vrstvou lávy.

Časem se tato sůl zachovala díky ochranné vrstvě lávy, která se proměnila v kámen. Tato sůl tak byla udržována po dlouhá léta téměř nedotčená znečištěním moderního člověka.

Jaké jsou výhody?

Růžová himalájská sůl je plná stopových minerálů. Těchto stejných 84 stopových minerálů lze nalézt jak v lidském těle, tak v této vzácné růžové soli.

Některé minerály, které stojí za zmínku, jsou chlorid sodný, síran, vápník, draslík a hořčík. Takže pokud začnete jíst růžovou himalájskou sůl, jaký druh zdravotních přínosů můžete očekávat?

 • Zlepšuje cévní zdraví
 • Zlepšuje funkce dýchacích cest a plic
 • Stabilizuje pH Vašich buněk
 • Bojuje s účinky stárnutí
 • Vylepšuje spánkové návyky
 • Zlepšuje sexuální požitek
 • Snížuje svalové křeče
 • Zlepšuje hydrataci
 • Posiluje kosti
 • Snižuje krevní tlak
 • Zlepšuje krevní oběh
 • Detoxikuje tělo od těžkých kovů

Co ostatní druhy soli?

Abychom dále zjistili, jak je tato sůl skvělá, musíme ji porovnat s ostatními druhy.

Mořská sůl je zřejmě druhá nejlepší volba. Ale i mořská sůl je stále více zpracovávána a to každým rokem víc a víc. Nemluvě o našich oceánech, jejichž čistota není už to, co bývala. Vzhledem k tomu, že růžová himalájská sůl byla od svého založení v perfektním stavu, je to prostě to nejlepší, co můžete pro své tělo získat.

Stolní sůl je rozhodně nejhorší volba ze všech. Tento druh soli je vyčerpaný na jakékoliv minerály, takže obsahuje jen sodík a chlorid. Kromě toho je jód, který je přidáván do tohoto druhu soli, často syntetický, což lidskému tělu znesnadňuje správnou absorpci.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

Tisk
ZDROJhigherperspectives.com
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

Vzdali byste se královského titulu pro svého milovaného? Klobouk dolů, japonská princezna Mako nad tím reálně uvažuje!

Zajímá Vás, jak se s rozvodem vypořádávají celebrity? Ashton Kutcher se po rozvodu s Demi Moore stáhl do ústraní do opuštěných lesů!

Buďte taky součástí ohromujícího resortu na Bora Bora, kde tráví líbánky řada celebrit!

Ať si říká, kdo chce, co che, Melanie Trump je zkrátka kus! Podívejte se, jaké jsou její tipy a triky, aby si udržela takovýto vzhled!

Chtěli byste bydlet vedle Kevina Spaceyho? Teď máte příležitost! Ukázalo se, že jeho soused prodává svůj penthouse v centru Londýna!

Další články