Domů TIPY A TRIKY Už jste slyšeli o zázraku jménem Rybí olej? Garantujeme Vám, že díky...

Už jste slyšeli o zázraku jménem Rybí olej? Garantujeme Vám, že díky němu bude hubnutí hladký a efektivní proces!

Zní velmi divně, že produkt s obsahem kalorií 900 kcal může bojovat s nadváhou? Ale přesto je to tak! Zejména protože jsou tučné složky extrémně užitečné pro efektivní metabolismus. Umožňují Vašemu tělu postupně zhubnout, aniž by se uchýlilo k vyčerpávajícím hladovým úderům a výcviku v posilovně, což je pro mnohé ženy důležité.

Často se v úsilí o zhubnutí dámy uchýlí k příjmu nízkého obsahu bílkovin, nebo nízkého obsahu uhlohydrátů, což jim umožní ztratit až 5 kilogramů. Ženské tělo často netoleruje takové zatížení, a tak během chvíle vrátí vše, co bylo ztraceno s přebytkem.

Rybí olej a boj s nadváhou

Jak můžete zhubnout za pomocí rybího oleje? Je nutné si uvědomit, že tento výrobek nepřispívá ke spalování tuku, je velmi účinný v kombinaci se správnou stravou, nebo sportovní zátěží.

Výzkumy vědců dokazují účinnost tohoto oleje!

Kontrolní skupina hubnutí, která praktikovala sport a denně konzumovala 8 g rybího tuku, rychle ztratila nadváhu. Tento režim byl zvláště účinný při hubnutí nejproblematičtější oblasti mnoha pacientů – břicha.

Spory týkající se správného dávkování rybího oleje pro úbytek hmotnosti jsou stále v kurzu. Ale v jednom se lékaři shodli: je důležité sledovat zlatý zlom! Pokud Vaše nadváha nepřesáhne 15 kg, máte povoleno konzumovat 1-2 g rybího oleje dvakrát denně.

Kam dál?

Snižte riziko vzniku rakoviny prsu až o 19 % pomocí tohoto oblíbeného nápoje!

11 šikovných způsobů, jak přivést Vaše oblečení zpátky k životu!

Ztraťte až 10 kg pouhou chůzí za neuvěřitelných 5 měsíců!

Přejete si zhubnout? Tak zde je důvod, proč musíte přestat pít studenou vodu!

Trápíte se kvůli striím? Už nemusíte! Zde je 8 přírodních způsobů, jak jejich vzhled zmírnit!

Další články