David Hampl
9 října, 2017

Psychologické testy jsou často založeny na interpretaci první věci, kterou vidíte na konkrétním obrázku.

Rozhodli jsme se s Vámi proto sdílet tento test, díky kterému o sobě zjistíte zas něco více! Neberte to samozřejmě příliš vážně, spíše jako možnost odhalit o sobě něco zajímavého.

1.

[hana-code-insert name='google' /]Pokud jste viděli mladou ženu, pak jsou šance, že jste optimistická a trochu impulzivní. Je možné však říct, že jste šťastná osoba.

Pokud jste viděli starou ženu, pak máte spoustu životních zkušeností. Jste nakloněni kritickému myšlení a vždy analyzujete problémy života ze všech možných úhlů.

2.

Lebka - Jste realista a cynik. Chápete, že všechny dobré věci v životě jsou letmé.

Žena - Máte vrozenou naivitu. Často si nevšímáte hrozeb a problémů.

3.

Kachna -Pravá hemisféra Vašeho mozku dominuje nad levou, což znamená, že jste humánní člověk.

Králík - Levá hemisféra Vašeho mozku je dominantní. Jste technicky smýšlející.

Pokud jste současně viděli kachnu a králíka, pravděpodobně máte kreativní osobnost. Máte silnou představivost a umíte číst mezi řádky.

4.

[hana-code-insert name='Dole' /]Zdá se Vám, že kočka šplhá po schodech? Nevěnujete pozornost detailům. Jste pravděpodobně dezorganizovaný nebo naivní člověk. Věříte tomu, co vidíte, což Vás nutí život milovat a osvobozuje Vás od cynismu a starostí.

Zdá se Vám, že kočka leze po schodech dolu? Jste buď velmi pozorný člověk, nebo máte velkou intuici. Dáváte velkou pozornost detailům a pečlivě zkoumáte důležité otázky, aniž byste se spoléhali na štěstí, které by Vám je pomohlo vyřešit.

Sdílejte článek