Úžasná metoda pro lehčí nohy po náročném pracovním dni

Jistě to znáte. Po dlouhém dni plném stresu a těžké práce se vrátíte domů. A zjistíte, že máte velmi těžké a bolavé nohy. Dobrou zprávou je, že se tohoto nepříjemného problému můžete velmi jednoduše zbavit pomocí jednoduchého triku. Budete potřebovat jen pár surovin, ze kterých uděláte léčivou koupel pro namožené nohy.

Úžasný tip, který musíte znát

Hřejivá koupel je pro bolavé a těžké nohy vždy nejlepší možností. Skvělé je, že k tomu nepotřebujete žádné speciální prostředky. Všechny snadno najdete ve svém domově nebo v běžných potravinách. Možná jen pro jednu budete muset do specializované prodejny. Ta vám ale zase vydrží hodně dlouho. Podívejte se, co potřebujete pro dokonalou koupel.

pexels.com

Do koupele musíte přidat asi 3 litry teplé vody, 3 lžíce mořské soli, 100 mililitrů jablečného octa a 5 kapek esenciálního oleje z čajovníku. Každá z těchto složek má svůj význam, a proto byste žádnou z nich neměli přeskakovat. Navíc ani jedna z nich není extrémně drahá, takže je můžete mít neustále připravené doma a surovin použít, kdykoli budete potřebovat. A to nejen na koupel, ale také při úklidu.

Čtěte také: Cviky, které vás naučí správnému držení těla za pouhý měsíc.

Hřejivá lázeň pro namožené nohy

Všechny ingredience důkladně promíchejte a nohy ponořte na 20-30 minut do hřejivé lázně. Aby vám koupel probíhala velmi příjemně, můžete se mezitím dívat na televizi nebo si číst dobrou knihu. Po uplynutí 30 minut nohy osušte čistým ručníkem a potom si na chodidla naneste jakýkoli olej, který máte doma a běžně ho používáte.

Ideální je běžný olivový olej nebo olej z hroznových semen. Při aplikaci si velmi jemně masírujte nahřátá chodidla. Čím déle budete masáž provádět, tím lepší bude její účinek. Jestli se chcete uvolnit ještě o trochu více, požádejte o masáž namožených chodidel svého partnera. Díky tomu se dokonale uvolníte a budete mít nohy znovu lehké jako motýlí křídla.

Zdroj: fithacker.ru