V 90 letech bezdomovcem? Syn otce vyhodil bez uzardění na ulici!

Stát se v devadesáti letech bezdomovcem? Bohužel život píše neskutečné příběhy, ve kterých hraje roli sobeckost a chamtivost. To se stalo i tomuto muži. Nicolás Chumbimuni z města Ate v Peru žil se svou ženou poklidný život. Až do chvíle, než jeho žena onemocněla. Vážná choroba donutila manžele, aby přistoupili na synovu nabídku na péči o ně. Bohužel nešlo synovi o starost o staré rodiče, ale jen o majetek.

Smutný konec života

To, že přijde na konci života o střechu nad hlavou, by Nicoláse nikdy nenapadlo. Stačilo, že odešla jeho milovaná manželka, která mu byla po boku celý život, nyní musí ještě řešit, kde bude přebývat. Z domu totiž syn José Carlos vyhodil i vlastní sestru Rosarii, která o rodiče pečovala a žila s nimi v jedné domácnosti. Jak je vůbec možné, že k něčemu takovému dojde? Lstí snadno a José Carlos plánoval zradu velmi dlouho.

youtube.com

Smutek, osamění a zase bolest

Nicolás těžce nesl úmrtí své ženy, která mu byla manželkou a celoživotní kamarádkou, se kterou prožíval překrásné chvíle. Nelehce se s jejím odchodem vyrovnával, byl smutný a osamělý, proto mu byly útěchou jeho děti. To ještě netušil, že jej jeho syn zanedlouho vyhodí na ulici. Syn se totiž do domu rodičů přestěhoval se záminkou, že o ně bude pečovat. Chamtivost mu ale zatemnila mysl a zrodil se odporný plán.

Čtěte také: Zpověď manžela zdravotní sestry: Svatbou si berete i její práci!

youtube.com

„Jdi do patra!“

Nejprve přikázal José otci, aby se přestěhoval do patra. To bylo pro muže příliš složité, protože se špatně pohyboval. Následně po něm házel kamení nebo mu začal vyhrožovat smrtí. Nakonec jej vyhodil na ulici spolu s Rosarií. Jak je vůbec něco takového možné?

youtube.com

„Bohužel dům byl psaný na matku, která nezanechala závěť, nyní si nárokuje vše nejstarší syn, jehož pohání chamtivost,“ řekla Rosaria při natáčení televizní reportáže. „Důsledkem je, že nemáme s otcem střechu nad hlavou a musíme doufat, že bratr dostane rozum,“ dodala zdrceně.

Zdroj: twice.hu