V dobrém i zlém: Manžel se stará o ženu, která po náhlé příhodě upadla do vegetativního stavu

Příběhy lásky a oddanosti, mezi takové se řadí i dnešní vyprávění o Davidovi Césarovi a Bruně de Sousa z Maracanaú v Brazílii. Tento mladý brazilský pár měl několik málo dnů po svatbě, při které si oba slíbili věrnost a společný život „v dobrém i ve zlém“. Netušili, že právě k druhé možnosti dojde tak brzy. Bohužel stalo se. Během jednoho pozdního večera při dívání na televizi Brunu postihla zástava srdce. Po oživení a léčbě zůstala ve vegetativním stavu. Muž stále doufá v zázračné uzdravení.

twice.hu

Čerstvě po svatbě

Láska dvou mladých lidí, kterou zpečetili svatbou. Takový začátek měl manželský vztah mezi Davidem a Brunou, kteří se rozhodli vzít v mladém věku, aby si mohli užívat jeden druhé. Osud jim ale nepřál, jednoho večera se udělalo Bruně při sledování pořadu v televizi špatně. Náhle se jí zastavilo srdce, během tří minut ztratila vědomí. I přes veškerou urgentní pomoc, které se jí dostalo, byla příliš dlouho bez kyslíku. Přivolaní záchranáři oživovali mladou ženu dlouhých 25 minut, následně ji přivezli do nemocnice.

twice.hu

Verdikt: vegetativní stav

Ve chvíli, kdy se Bruně zastavilo srdce, nikdo ani nevěřil, že je takové onemocnění v tak raném věku u mladé ženy možné. Bohužel Bruna opravdu prodělala zástavu srdce, což ji upoutalo trvale na lůžko. A co hůře, z vegetativního stavu se už neprobrala a lékaři nedávají ani po letech žádnou naději, že by se ještě kdy uzdravila. Od samého začátku David věří, že se situace změní a svědomitě se o svou manželku stará.

Čtěte také: Vnučka vyfotila svou babičku. Co později objevila na fotografii?

Je jí plně oddán

Obětoval svou profesní kariéru, aby Bruně mohl být neustále k ruce. A nejen to, neustále se snaží najít možnosti, jak by své ženě pomohl. To byl důvod, proč se David obrátil na sociální sítě s žádostí o finanční podporu, aby mohl Bruně zajistit lék, který stojí 19 tisíc dolarů a je třeba jej užívat minimálně po dobu tří let. Příběh zveřejnil a od té doby se mu podařilo vybrat fundraisingem neskutečných 28 milionů dolarů. Ani peníze ale zatím Bruně nikterak nepomohly v jejím uzdravení. David ale věří, že nové metody pomohou jeho ženě zase žít plnohodnotný život.

Zdroj: twice.hu