V jeden moment se ale na pyramidě objevila samá černá políčka. V Populární soutěži AZ Kvíz, kde se utkali bratři Bendigové.

Ve speciální verzi pořadu AZ-kvíz, se střetli dva bratři, Marsell a Jan Bendigovi. Jejich výkon v soutěži byl nejen pozoruhodný a také vyvolal vlnu pobavení a diskuse mezi diváky. Skoro už nezbývalo volné pole pro otázku.

Bratři Bendigové

Bratři Bendigové vstoupili do AZ-kvízu s nadějí na úspěch, ale záhy se ukázalo, že jejich vědomosti a strategické uvažování neodpovídají nárokům soutěže. Zatímco starší bratr Marsell působil poněkud chaoticky a často odpovídal bez rozmyslu, mladší Jan se snažil ho podpořit, avšak i jeho odpovědi se staly terčem pobavení diváků.

Youtube iVysílání

Znojemská „Britney Spears“

Jedním z nejpamátnějších okamžiků se stala Marsellova odpověď na otázku ohledně kontroverzní umělkyně ze Znojma. Aniž by zamrkal, uvedl, že jde o „Britney Spears“, ačkoli správná odpověď byla Kateřina Olivová. Když se Jan pokusil svého bratra bránit, prohlásil, že „i Britney Spears to dělá“, čímž jen umocnil komičnost celé situace.

Zmatené bludiště pyramidy

Další velkou slabinou bratrů Bendigových se ukázalo neporozumění pravidlům herní části soutěže, kdy měli propojit tři strany pyramidy. Jejich zoufalé pokusy o nalezení správné cesty pobavily moderátora Aleše Zbořila natolik, že jim musel sám napovídat a vybírat čísla. Navíc většina polí byla špatně zodpovězená, takže byla označená černou barvou. Aleš Zbořil to komentoval „zatím vyhrává černej“ Později jich bylo tolik, že tento hypotetický hráč spojil všechny tři stěny pyramidy a „vyhrál“. Je otázka, jestli byl tento „fór“ na místě, když oba soutěžící jsou Romové.

Youtube iVysílání

Výjimka potvrzující pravidlo: Kardashianky

Mezi všemi nešťastně zodpovězenými otázkami se však našla jedna, ve které Marsell Bendig exceloval. Když měl vyjmenovat křestní jména alespoň čtyř z pěti sester Kardashianových, nečekaně vyjmenoval všech pět dam bez jakéhokoli zaváhání. Tato chvíle triumfu však byla pouze oázou v moři neúspěchů.

Kontrast v bratrském souboji

Navzdory tomu, že oba bratři Bendigové doslova pohořeli ve většině otázek, jejich vzájemný souboj přinesl alespoň jeden nečekaný výsledek. Marsell Bendig nakonec překvapivě zvítězil, a to pouze díky tomu, že jeho mladší bratr Jan odpovídal na černá políčka špatně.

Pobavení diváků a diskuze na sociálních sítích

Účinkování bratrů Bendigových v AZ-kvízu se okamžitě stalo hitem sociálních sítí. Diváci se hojně shodovali na tom, že šlo o jeden z nejzábavnějších dílů pořadu. Jejich komické výroky, neschopnost porozumět pravidlům hry a celkový chaos, který kolem sebe vytvářeli, pobavily české publikum.

Hodnocení výkonu bratrů Bendigových

Přestože účinkování bratrů Bendigových vyvolalo pobavení, je třeba ocenit, že se vůbec odvážili vstoupit do tak náročné soutěže. Jejich snaha a ochota čelit této výzvě si zaslouží respekt, i když výsledek nakonec nebyl zrovna lichotivý. Zůstává otázkou, zda se v budoucnu vrátí a pokusí se o reparát, nebo zda tato epizoda bude navždy zapsaná jako jeden z nejzábavnějších momentů v historii AZ-kvízu.

Zdroj: eXtra.cz