David Hampl
4 ledna, 2020

Mnoho lidí raději sleduje televizi, než aby se dívali na to, co unikátního dokáže nabídnout příroda, nebo vesmír. A právě toho se týká tato důležitá zpráva. S tu přišel Oscar Cainer, známý astrolog, který jasně uvedl, že letošní leden bude zcela unikátní co do možností vidět řadu ojedinělých astronomických jevů.

Planety i měsíc

K čemu konkrétně má dojít? Podle astrologa dojde k takzvanému sladění Saturnu s Plutem, a zároveň dojde ke sladění Slunce a Merkuru. Dále bude doprovodným efektem také zatmění měsíce. A toto všechno dohromady se má vyskytnout právě v lednu. Těm, kdo se o dané jevy nezajímají, to možná nepřijde zvláštní. Opak je ale pravdou.

Jenom jednou za generaci

K něčemu podobnému rozhodně nedochází nijak často. Pouze zhruba jednou za generaci. Některým lidem se tak vůbec nepoštěstí něco podobného zažít. My však máme štěstí, jelikož nám ano. Zároveň ale lze celkem s jistotou říci, že během našich životů k něčemu podobného již nedojde – jedině že by někdo skutečně vymyslel funkční lék na dlouhověkost. Takto unikátní letošní leden bude. A to i proto, že daný jev má velký přesah. A to do oblastí, o kterých jsme ani netušili.

Vliv na celou společnost

Oscar Cainer dále uvidí, že tento jev, který nastane v lednu je výjimečný také tím, že může mít velký vliv na lidskou společnost. Doslova může dojít k tomu, že bude ovlivněný jak finanční, tak i politický sektor. A to právě vzhledem k polohám planet, kterými jsou Saturn, Jupiter a Plutu. Takové uspořádání je velmi výjimečné a z historického kontextu víme, že vždy otřáslo společností. Někdy dobře, někdy pozitivně. Nejvíce nebeská tělesa ovlivní toho, kdo má velkou moc.

Že nejde o žádné báchorky si můžeme ověřit třeba na horoskopech. I ty ovlivňuje právě poloha planet a dalších nebeských těles v době našeho narození. Toto jasně předurčuje, jací budeme a jaké budeme mít vlastnosti.

Sdílejte článek