V noci se probudila a viděla, že její manžel není v posteli: Vešla do obývacího pokoje a uviděla, co dělá se psem – okamžitě zareagovala

Mladý pár každou noc do postele v ložnici lehával pospolu a tak, když se jednou v noci žena probudila a vedle sebe partnera nespatřila, vyděsilo ji, jestli se muži něco nestalo, nebo mu není zle a rozhodla se po něm v bytě podívat. Hledala všude, a nakonec ho spatřila s jejich novým psem v obýváku. Pohled na jejího partnera a štěně ji ohromil a téměř podlomil kolena.

Nový domov plný lásky

Mladí lidé zatoužili po pejskovi. Fakta, že nový člen rodiny bude vyžadovat nějaký ten čas a že, je to velká zodpovědnost si uvědomovali, a tak si nakonec pořídili přes inzerát umístěný na sociálních sítích malé štěně, které pojmenovali Bruno. Okamžitě si ho zamilovali, oslnilo je už na fotografiích a osobní kontakt jen potvrdil, že to bude láska na celý život. Pejska milovali, ale chtěli mu dát už od začátku jasná pravidla. Odmítali, aby s nimi spal v posteli, proto mu vytvořili místo v obýváku. Bruno si ale horko těžko na nový domov zvykal, a především samota mu nedělala v noci moc dobře. Co se vlastně ten večer tedy stalo?

  • Malého pejska se muži zželelo a šel spát vedle něj do obýváku na zem, aby se v novém prostředí nebál.
  • Jeho manželka byla v takovém úžasu z jeho krásného a obětavého činu, že si svého muže vyfotila, jak spí se štěnětem na podlaze po dekou a pochlubila se fotografií na internetu, aby celý svět věděl, jak je její partner úžasný. Dojala se až k slzám.

Neuvěřitelný čin se setkal s velkým obdivem

Když žena srdceryvnou fotografii umístila na internet, setkala se s neskutečným přívalem obdivu a gratulací téměř od všech čtenářů. Dostala mnoho zpráv s tím, jakého má bezvadného partnera. Mnozí ji také psali, že z něj bude báječný otec, když je schopen obětavých činů už jen vůči pejskovi. Žena se jistě utvrdila v tom, že má doma muže, který má srdce na tom správném místě.

Čtěte také: Co prozradí hvězdy o znamení Váhy? Je šarmantní a nerozhodné