V pěti českých městech mají lidé panický strach a snaží se bránit negativním vlivům 5G sítě: Umírají zde masivně ptáci volným pádem z nebe – “Všichni zde umřeme!” bojí se občané

Všechno je jednou nové a nikdo nikdy neví, jak si na to zvykne. Když se ovšem zkouší nová 5G síť, očekává se, že to bude dobře podchyceno, aby se nikomu nic nestalo. V tomto případě to však neplatí. V pěti pokusných městech, ve kterých se začala testovat silná 5G síť dochází v poslední době k masivní úhynu ptactva, jež neustále padá z oblohy a na zemi umírá. Lidé zde ovšem mají strach také z masivního umírání včel, což bude brzy velký problém celé planety. Lidé se proti testování nové sítě začínají silně bouřit, neboť mají strach, že je to může vážně ohrozit na životech.

Kontroverzní síť

Jedním z hlavních měst, které se z výše uvedenými problémy potýká je město v Olomouckém kraji, Jeseník. Právě zde v posledních dnech probíhají velmi bouřlivá jednání mezi vedením města občany města. Město se nedávno stalo pokusnou oblastí pro testování nové 5G sítě. Jak se ovšem ukazuje, není to úplně vhodná volba. Síť je považována za velmi kontroverzní a občané města mají strach, že je to pro smrtelná hrozba. Navíc se domnívají, že to může mít za následek šíření viru.

Strach z podzimní vlny nákazy

Jeseník ovšem není jediné město, které se s podobnými problémy bude potýkat. Jako pokusná města byly vybrány také Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem nebo Bílina v západních Čechách. V těchto severočeských a západočeských městech testovací provoz zatím zahájen nebyl, nicméně se očekává, že by se měl spustit během několika následujících týdnů. Vzhledem k problémům, které se spuštěním nastaly v Jeseníku je dost možné, že spuštění bude posunuto na podzim tohoto roku. Zde ovšem nastává další hrozba, neboť podzim by se měl stát druhou vlnou šíření nového viru.

Čtěte také: Dlouho mě bolela záda a nevěděla jsem si pomoci. Pak jsem se naučila masáž dle této příručky a s bolestí mám klid

Občané se bouří

Velké problém se spuštěním nové sítě se tedy zatím týkají jen města Jeseník. Občané města se už několikrát snažili dosáhnout referenda, které by jim mohlo s problémem pomoci. Je velmi zvláštní, že i když byli ve většině, referenda nikdy nedosáhli. Velmi znepokojující zprávou je také fakt, že starostka města Jeseník sama zažádala o zařazení tohoto krásného města k testovacím oblastem 5G sítě, aniž by to s někým na radnici města konzultovala.

Způsobuje silné záření

Obrovské nesouhlasy s testováním nové 5G sítě se objevují samozřejmě i v dalších čtyřech městech. I přesto, že nová síť má být revoluční technologickou změnou, lidé s jejím testováním nesouhlasí. Jedním z hlavních důvodů je obrovské záření, které je 10krát silnější než síť 4G. K dalším obrovským problémům patří podle všeho fakt, že kvůli silném záření hromadně padají z oblohy ptáci a vymírají včely, což bude zanedlouho globálním světovým problémem.