V porodnici novorozenec překvapil rodiče i lékaře! Jak?

Narození dítěte je vždy radostná událost, na kterou se těší téměř každá maminka. Lékaři z nemocnice v americkém Kansas City zažili obrovský šok, když se jedné ženě narodil malý chlapeček. Stalo se něco, co se děje pouze u jednoho porodu z dvou tisíc. Chlapec se totiž narodil a měl „plnou pusu zubů“!

Novorozenec překvapil porodníky

Porod je vždy velkým překvapením, protože rodiče nikdy netuší, jak bude dítě vypadat. Komu bude podobné ani jaké bude mít vlasy. Jednou za čas ale nastane situace, kterou neočekávají ani lékaři. Právě to se stalo Američance Jordan Bloss-Wilson při porodu jejího syna. Žena porodila v osmém měsíci a na první pohled se zdálo vše v pořádku.

Po každém porodu novorozenec projde kompletní prohlídkou u pediatra. A právě tehdy lékaři přišli na něco neobvyklého. Malý Dawson na ně otevřel ústa a všichni na porodním sále na něj zírali v naprostém šoku. Ukázalo se, že novorozenec má zuby. Na spodním patře měl doopravdy dva malé zoubky, což je pro novorozence rozhodně netradiční.

Čtěte také: Dědictví po Harapesovi: Přímého dědice neměl, kdo zdědí majetek v hodnotě několik desítek milionů?

https://www.pexels.com/

Vzácný, ale ne ojedinělý jev

Jordan na svých sociálních sítích řekla, že se Dawsonovy zuby na začátku hodně pohybovaly, ale potom se pevně usadily v dásních. Jedná se o mléčné zuby, které časem vypadnou. Vzhledem k tomu, že dítě bylo při porodu drobné, se zdály zuby v jeho ústech velmi velké. Postupně k nim ale dorostl a nyní vypadá již úplně normálně.

Budete se divit, ale taková věc se doopravdy může stát. Podle lékařů se to děje u jednoho novorozence ze dvou tisíc. Mnoho lidí nemohlo uvěřit, že se Dawson narodil se zuby, ale je to pravda. Potvrdili to i lékaři. Video, na kterém jsou vidět jeho zoubky, se stalo na TikToku virální a vidělo ho více než 20 milionů uživatelů. Jaká by byla vaše reakce, kdyby se vám narodilo dítě se dvěma zoubky v puse? Pro maminku to byl jistě šok, ale chlapec byl velmi roztomilý!

@jordanbloss_

Two truths and a lie game will have nothing on this kid. This happens 1 out of every 2,000 births. #natalteethbaby #babytok #popular #fyp #familytok #birthstory #hospitaltiktoks

♬ Popular – From „Wicked“ Original Broadway Cast Recording/2003 – Kristin Chenoweth

Zdroj: fakt.pl