David Hampl
7 března, 2020

Malé děti nás kolikrát umí dokonale překvapit. Člověk by neřekl, že výkon malých špuntů může vyústit v neuvěřitelný úspěch obdivovaný po celém světě. Malé děti v sobě zřejmě mají nějaké tajemní kouzlo, pomocí něhož nás dokážou perfektně ošálit. Často pak nad jejich výkony kroutíme nevěřícně hlavou a žasneme, jak je to jen možné. Pokud nevěříte nebo jste se s tím ještě nikdy nesetkali, pak vás o tom dnes přesvědčíme. Tento malý, teprve dvouletý chlapec, je přesným důkazem toho, že malé děti mohou sklízet opravdové úspěchy.

Vycházející hvězda

Slavného zpěváka a tanečníka Elvise Presleyho zná každý milovník hudby. Jde o jednoho z nejpopulárnějších rock´n rollových zpěváků všech dob, který si získal srdce všech svých fanoušků, především tedy fanynek. Jeho sláva ovšem brzy skončila, a proto ho nyní už můžeme poslouchat pouze z legendárních nahrávek. Při jejich poslechu přesto stále běhá husí kůže po těle, protože šlo o opravdu dobrého zpěváka a výbornou osobnost showbyznysu. Pro jeho stálé fanoušky máme skvělou zprávu. Na scéně se totiž objevila hvězda, která začíná kráčet v jeho šlépějích.

Kombinace odvahy a talentu

Zajímavé na tom je, že této vycházející hvězdě jsou pouhé dva roky. V tak nízkém věku je už ovšem hvězdou internetu, a pokud to tak půjde dále, v budoucnu o něm jistě hodně uslyšíme. Zatím své umění předvádí jen na tanečním parketu, ale i tak už lidé tohoto malého dvouletého chlapce milují. Na základě jeho vystoupení, lze o něm jednoznačně říct, že mu v žádném případě nechybí talent. A když se to spojí s jeho obrovskou odvahou vystoupit před publikem dospělých lidí, je každému jasné, že se v budoucnu máme na co těšit.

Dvouletý král parketu

A jak vypadalo jeho zatím největší a nejúspěšnější vystoupení? Naprosto dokonale. William Stokkebroe, jak se chlapec jmenuje, neváhal ani vteřinu a od samého začátku to na parketu rozjel na plné pecky. Publikum nevěřilo svým očím ani uším, když začal zpívat Elvisovu světoznámou a slavnou píseň Jailhouse Rock. Podívejte se sami na videozáznam, který zachycuje obrovský talent malého chlapce, jehož jako imitátora Elvise obdivuje celý svět. Pevně doufáme, že budete unešení stejně jako my.

Sdílejte článek