VÁHY POZOR! Přečtěte si, co si na Vás hvězdy tento týden přichystaly!

Horoskop na týden 19.-25.6.2017

V následujících týdnech se můžete ocitnout v centru pozornosti, což by Vám mohlo poskytnout příležitost předvést své schopnosti, nebo zapůsobit na šéfa, či jiné důležité lidi. Budete si také velmi dobře vědomi toho, jak Vaše dovednosti ovlivňují ostatní a to pozitivním způsobem, což může vést k tomu, že ze sebe dostanete to nejlepší. Nový měsíc v téže zóně v pátek by se mohl shodovat se získáním nabídky nového zaměstnání nebo s propagací, či uzavřením nových smluv.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Co Vám hvězdy přejí dnes? 

Zatímco dnešek může být ten den, kdy vše, co chcete udělat, je relaxovat, možná se nebudete cítit, že můžete. Malý hlásek v hlavě Vám našeptává, abyste pracovali. Možná jste inspirováni k vyčištění Vašeho šatníku, ke změně zahrady nebo k umytí oken. Dejte tyto úkoly stranou. Nucená manuální práce není pro Vás dnes v plánu. Pokud však chystáte do něčeho přinést tolik energie, vložte ji do zábavy.

Bude zítřek lepší?

Zítřek? Ten je hlavně o zábavě! Proto jděte ven a bavte se. Je čas dát do rovnováhy veškerou práci, kterou máte na starost, s trochou legrace. Dnešní čestné úsilí se stane zítřejší odměnou. Není třeba se stydět, když přijde to, co je spravedlivě Vaše. Buďte pyšní na Vaše úspěchy. Nemůžete-li najít někoho, kdo by Vás vyvedl ven na večeři, vyjděte si sami!

Čtěte také: Věděli jste, že si můžete vytvořit tričko podle Vašich představ? Vyzkoušejte to, postačí Vám k tomu jen 3 kroky!