VAROVÁNÍ: Zde je děsivá pravda o očkování – budete se bát!

Zatímco farmaceutické společnosti vydělávají peníze, problém s očkováním dětí nadále rozděluje rodiče do dvou válečných táborů – ti, kteří očkují své děti a ti, kteří bojují silně proti očkování.

Přemýšleli jste někdy o tom, jak se vakcíny vyrábějí? Možná se pak miliony otců a matek po celém světě již nebudou snažit nadále bojovat proti farmaceutické mafii …

Řekneme Vám, jak lékárníci ve skutečnosti „vaří“ své vakcíny, abyste se jednou a navždy dozvěděli, zda je vhodné očkovat Vaše dítě.

Čtěte také: Nejoblíbenější stylista ukázal, jak vypadá perfektní účes pro ženy nad 40 let

Jaké je složení vakcíny?

Nejprve je třeba pochopit, co to vlastně ta vakcína je. Vakcína je imunobiologická droga, která je zavedena do lidského těla (nebo zvířete), aby vytvořila trvalou imunitu vůči infekčním chorobám.

Poprvé vznikla v roce 1796 a od té doby se metoda prevence neustále zlepšuje. Předchází se epidemii a šetří se miliony životů po celém světě. Proč tedy otázka očkování způsobuje takovou rozptýlenou diskusi mezi veřejností?

Očkovací látky jsou živé, inaktivované a polyvalentní. Jsou však spojeny jedním společným znakem – všechny obsahují oslabené kmeny různých patogenů infekčních onemocnění. Je to tedy bezpečné? Rozhodně!

Ale mikroorganismy nejsou tak nebezpečné jako konzervační látky používané při výrobě vakcínových přípravků.

Soli rtuti jsou nejreálnější pesticidy. Tyto vysoce toxické látky mohou mít negativní vliv na nervový systém tím, že ničí zdravé buňky. Je to užitečné? Nemyslím si … Farmaceutické společnosti jsou však ochotné přidávat tyto látky do očkovacích přípravků.

Nejběžnější adsorbent používaný při výrobě vakcín je hydroxid hlinitý. To je běžná příčina alergických reakcí a autoimunitních onemocnění.

Společnosti mohou dokonce používat formalin, který je mimo jiné silným alergenem a mutagenem.

Produkce vakcíny je proces zakrytý závojem tajemství a nejrůznějších předpokladů. Nejdůležitější věcí, kterou však stojí za to vědět je úplné složení léčiva, které je známo pouze výrobci. A všechno, co vidíme na obalu, je jen malá část celé vakcíny.

A když zmíníme surovinu, která se používá k distribuci virů, pak námi otřásá hrůza. Jedná se o orgány těl a krev lidí, kteří zemřeli na hepatitidu a potraty. Virus nevyroste totiž sám: krev, tkáně, vnitřní orgány lidí a geneticky vadná zvířata se tak používají jako živné médium.

A to je místo, kde se viry rozmnožují, zachovávají si svou funkčnost, například formaldehyd, a tak používají karcinogen a mutagen, které jsme zmínili výše. A co nás potom tedy čeká? Skutečná výbušná směs mikroorganismů, karcinogenů, jedů a bakterií. Je strašné si představit, že takový lék může vstoupit do křehkého těla dětí!

Na mateřských klinikách trvají na očkování proti tuberkulóze a hepatitidě B. Neexistují žádné argumenty, které by přesvědčily zastrašené matky. Po několika měsících musí být dítě očkováno proti tetanu, záškrtu, spalničkám a řadě dalších onemocnění.

Často se stává, že nemocnice nějakým způsobem podají očkování a pak za něj chtějí dostat zaplaceno… Závěr je zřejmý: otázka očkování je záležitostí obrovských peněz od státních aukcí až po běžné lékárny.

Očkovat tedy, nebo ne?!

Očkování nebo ne – je to na Vás! Nicméně, ani stát, ani lékaři nemohou zaručit kvalitu vakcín. Pokud se ještě rozhodujete o očkování svých dětí, určitě dbejte na kvalitu vakcíny, kterou Vám doktoři prodávají.

Sdílejte tento článek se svými přáteli na sociálních sítích, určitě budete mít co diskutovat!