Kdo z Vás by bral vlastní vyhřívanou krytou osobní pláž? Tato výjimečná...

Kdo z Vás by bral vlastní vyhřívanou krytou osobní pláž? Tato výjimečná chata Vám nabídne mnohem více!

Fantastický dům na břehu řeky, s vnitřní pláží s pravým pískem, s koupelnou z 24karátového zlata a lázněmi, do kterých se dostanete přes podmořské dveře a pozoruhodné stvoření.

Švýcarská chata byla dovezena ze Švýcarska v roce 1882 a postavena na břehu Temže poblíž Hampton Court Palace a jen přes ulici od Bushyho parku.

Překvapivě byl pětipodlažní dům určen jako ozdobný zahradní prvek pro pozemky již dávno zmizelého venkovského domu nazvaného Riverholm.

V roce 1909 byla chata známá jako loděnice O’Hagana a budova byla používána jako loděnice až do roku 1996, kdy se dostala do havarijního stavu.

V roce 2012 ho koupil architekt Myck Djurberg, který investoval téměř 5 milionů liber a obnovil chatu daleko za její minulou slávu.

Djurberg získal povolení ke zvednutí celé budovy o jedno patro, aby ji ochránil před případnými povodněmi.

Nové dolní patro se nyní může pochlubit rozsáhlou podzemní společenskou místností, jejímž vrcholem je 70-ti hektarová pláž vytvořená ze 40 tun písku s podlahovým vytápěním. K dispozici je také velké pódium a bar pro nekonečný večer plný karaoke.

Pro klidnější noci je k dispozici kino za skrytými dveřmi a krytým lázeňským komplexem, do kterého se dostanete přes dveře z vyřazené ponorky.

Dům je zkrátka „festival“ pro Vaše smysly. Hosté vstoupí do kryté zahrady a přecházejí přes most v japonském stylu pod kterým je jezírko plné kaprů.

V horním patře se nachází obývací stěna, která odděluje kuchyň – plně vybavenou nejmodernějšími spotřebiči a jídelnou s křišťálovým jídelním stolem od Swarovskiho pro 18 hostů.

Vinařský sklep s kapacitou 1 600 lahví zajišťuje, že ani ty nejdelší party nebudou na suchu.

Úžasně zdobené točité schodiště vede ze vstupní haly do knihovny. Dále v domu můžete nalézt francouzskou ložnici ve stylu buddhismu a další dvě ložnice s vlastní koupelnou a s japonskými masážními lůžky.

Pokoj s hlavní ložnicí zaujímá celé nejvyšší patro, zdobené italským lustrem, zatímco koupelna má zlatou parketovou podlahu, měděnou vanu a umyvadla z mramoru a 24karátového zlata.

Venkovně upravené zahrady mají výhled na 600 metrů soukromého břehu řeky, kde jsou umístěny dvě obrovské plovoucí sluneční terasy.

K dispozici je kotviště pro 25 lodí, včetně člunu o délce 150 stop, zatímco na pozemku je dostatek parkovacích míst až pro 20 vozů.

V součastnosti je tato Švýcarská chata na trhu k prodeji za 12 milionů liber.

Tak co, líbilo by se Vám mít takovouto chatu?

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

Tisk
ZDROJhomesandproperty.co.uk
Loading...
Sdílejte

Kam dál?

Vyberte si slunce, které je dle Vás nejkrásnější! Prozradí Vám to něco skrytého o Vás samotných!

Tak toto jednoznačně stojí za zhlédnutí! 7 žen z Guinessovy knihy rekordů, u nichž je těžké věřit, že opravdu existují!

10 důležitých faktů a životních pravd, se kterými nás obeznámil Stephen Hawking!

12 znamení, že je Váš chlap tím nejlepším na světě!

Chcete zlepšit Vaše vystupování na veřejnosti? Pak byste měli vědět, co o Vás vypovídá Vaše řeč těla!

Další články