David Hampl
13 prosince, 2017

Co si budeme povídat, prdění rozhodně není silnou stránkou žen. Většinou jsme plaché jít i na veřejnou toaletu ve strachu, že nás někdo uslyší.

Když je řeč o mužích je to však zcela jiná pohádka. Ti prdění považují za zcela normální  a zdravý zvyk. Měly bychom se my ženy chovat stejně? Alespoň s naším partnerem by to mělo být přeci jiné. Proč bychom se měli stydět i před ním?

[hana-code-insert name='google' /]Dle jedné psychologické studie bychom prý neměli mít strach si před partnerem prdnout. Nikdo samozřejmě nehovoří o veřejnosti, ale o chvílích, kdy jste s partnerem sami a Vaše touha prdnout si je zkrátka silnější.

Tato studie totiž říká, že prdění před Vaším partnerem je tak intimní záležitost, že vytváří vůči Vašemu partnerovi silné empatické pouto. Díky tomu dochází ve Vašem vztahu ke sblížení a vytvoření pevnějšího pouta. Jestli Vám tedy můžeme něco poradit, tak buďte sami sebou i před svým partnerem!

Co více?

[hana-code-insert name='Dole' /]Prdění je přeci běžný proces, který nás udržuje zdravými. Proč bychom se tedy měly bránit prdění, když je to stejný lidský proces jako pláč, či smích? Vždy mějte na paměti, že zadržování prdů může být pro Vás škodlivé. Může to vést k bolestem žaludku, křečím a a nadýmání. Dle jedné studie průměrný člověk vypustí kolem půl litru plynu každý den a je jen na něm, kdy se tak stane!

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

Sdílejte článek