Taky s vámi chodí váš mazlíček do koupelny? Tak zjistěte proč. Důvod vás opravdu překvapí!

Mnoho z nás má nějakého toho domácí mazlíčka. Jsou to stvoření, která vás nikdy nenechají osamotě a spoustu chvil tráví s vámi.
Například ne nadarmo se říká „Pes, nejlepší přítel člověka“. Samozřejmě, že tomu tak je, ale jsou chvilky, kdy prostě chcete být sami a jsou místa, kde svého domácího mazlíčka vyloženě nepotřebujete. Tímto místem je zejména koupelna nebo toaleta.

Výsledek obrázku pro a dog

Pokud máte psa, určitě víte, že za vámi doma chodí úplně všude a to dokonce i na toaletu. Toto jejich chování má ale velký důvod a nedělají to jen tak pro nic za nic.

„Psí oči“

Výsledek obrázku pro a dog

Když na vás kouká pes tak nějak roztomile a dělá na vás psí oči, máte pocit, že po vás něco chce. V říši zvířat to ale znamená něco jiného. Je to hlavně láska, důvěra k vám osobně a oddanost. Jsou to věci, které občas lidem opravdu chybí.

Zázračný dar

Věci, které vám pes přitáhne z venku, které našel jsou důkazem toho, že vás opravdu miluje. Nění to jen tak a pes si tím chce získat vaší důvěru a hlavně lásku. Psi mají duši a cítí vaše emoce.

Tulení a mazlení

Váš pes se za vámi bude chodit mazlit, bude vám věnovat pozornost a bude se tulit. Právě toto dělají, když se sami cítí dobře a chtějí se tak s vámi podělit o trošku jejich štěstí. Prostě chtějí, abyste se cítili dobře.[hana-code-insert name=’google‘ /]

Psí 6. smysl

I když se svým mazlíčkem „mluvíte“, tak on bohužel nerozumí vaší řeči a proto občas nedokážou rozeznat, zda se něco špatně. Ale mají právě 6. smysl a jelikož jsou psi chápavá zvířata, tak poznají vše z vašich emocí. Pokud jste smutní nebo vás něco trápí,
okamžitě přijdou na pomoc. Vycítí z vás, že není něco v pořádku a snaží se vám pomoci. Právě proto jsou psi nejoblíbenějšími domácími mazlíčky.

Neustálá přítomnost v koupelně

Někdy si občas připadáte trošku hloupě, když se třeba před svými miláčky doma koupete, nebo chodíte nazí? Buďte v klidu, oni nevědí, že je to něco zvláštního a podle odborníků je váš pes v pořádku a prostě chce jen být s vámi.

Vítání

Výsledek obrázku pro welcoming dog

Určitě jste na internetu narazili na spousty videí, kdy přijde domů někdo po dlouhé době a jeho pes ho vítá až skoro bláznivým způsobem. Jsou štastni, že člověk, kterého milují je zase s nimi a psi nedokáží maskovat své emoce. Proto občas dělají tyto
chvíle krásnými a nezapomenutelnými.

Plete se pod nohy

Někdy to může lést až na nervy, když se vám pořád vaši mazlíčky pletou pod nohy, div se o ně nepřerazíte. Dělají to ale z prostého důvodu. Chtějí vám dát vědět, že vás mají opravdu rádi a děkují vám tím za lásku a pocit bezpečí.

Spaní v posteli

I přes to, že hodně lidí je proti tomu, aby jejich mazlíčci spali s nimi v posteli, jsou i lidé, kteří bez mazlíčka v posteli neusnou. Hlavně pes bude chtít spát s vámi. Jste pro ně někdo důležitý a proto s vámi chtějí trávit i ty chvilky, které společně p
prospíte v posteli.