Domů TIPY A TRIKY Je pro Vás těžké pravidelně cvičit? Zde je 5 triků, jak zůstat...

Je pro Vás těžké pravidelně cvičit? Zde je 5 triků, jak zůstat stále motivovaná!

Právě když máte pocit, jako byste se konečně dostali do pevného tréninkového režimu, stane se něco hrozného: Ztrácíte motivaci, jste vyčerpání a chcete vyhodit Vaše právě rozbité cvičební boty. Všichni jsme tam jednou byli…

Vyhoření z pravidelných tréninků je skutečné, ale i přesto je možné navázat s fitness režimem pozitivní přátelský vztah. Julie Kaska, trenérka celebrit, je toho důkazem.

„Jsem trenérka, maratónský běžec a tanečnice. Také vyučuji jógu a pilates. Při snaze najít rovnováhu jsem si osobně prošla svým vlastním vyhořením,“ říká Kaska.

Zde jsou její tipy, jak zůstat šťastná, zdravá a dlouhodobě motivovaná!

1. Měňte své tréninky.

Každý den si dopřáváte tréninky vysoké intenzity? Výsledky ztráty hmotnosti jsou možné, ale nejsou udržitelné, pokud neustále tlačíte své tělo za hranice, aniž byste si dopřáli odpočinek.

„Vždycky jsem se vrátila ke cvikům, které jsou pro tělo mnohem přirozenější – jako je chůze, meditace a jóga – a ne jen neustálé posilování.

Kask tedy doporučuje křížový trénink, což znamená trénink v mnoha různých aktivitách, aby bylo dosaženo výsledků v rámci celého těla.

„Můžete cvičit sedm dní v týdnu. Co byste neměli dělat, jsou intenzivní tréninky, nebo posilování s těžkou váhou sedm dní v týdnu.“ Tři z těchto sedmi dnů by měly být věnovány jemnějšímu cvičení, jako je Tai Chi, Pilates, nebo jóga. Další tři dny v týdnu můžete věnovat cvičení s vysokou intenzitou. Sedmý den si dopřejte meditaci, či odpočinek,“ říká Kaska.

Kam dál?

Ušetřete stovky měsíčně a přesto si užívejte čistotu svého domova! Babiččin trik, který nikdy nezklame!

Trápí vás zarostlé nehty na nohou? Těchto 5 osvědčených triků váš problém vyřeší!

Nejsnáze se zbavíte bolesti bederní páteře, když budete dělat tyto 2 jednoduché věci!

Trápí vás bolest kolen? S těmito triky se jí snadno a rychle zbavíte!

Tak toto je neuvěřitelné! Kate Middleton dokáže vytvořit pokaždé nový outfit a to i při nošení stejného oblečení! Jak to jen dělá?

Další články