Vaše oči jsou oknem do Vaší duše... Mohou toho o Vás prozradit více, než zamýšlíte! -
Menu

Vaše oči jsou oknem do Vaší duše… Mohou toho o Vás prozradit více, než zamýšlíte!

Ano, slyšeli jste to správně! Vaše krásné oči mohou o Vaší osobnosti odhalit hodně. Nejen jejich tvar, ale také vzdálenost mezi nimi může pomoci společně určit, o jakého člověka se jedná. Nyní se musíte divit, jak je to vůbec možné?

Je nutné si uvědomit, že oči mohou být různého tvaru a velikosti. Různí lidé mají odlišnou vzdálenost mezi očima. Každý z těchto rysů však nese určitý význam, který o Vás hodně vypovídá. Stačí se jen správně podívat a vědět, co hledat!

Velikost

  • Velké oči – Pokud máte velké oči, znamená to, že jste vášnivá a kreativní osobnost. Jste velmi citlivá, a proto se chováte méně prakticky. Snadno důvěřujete ostatním, díky čemuž je Vás velmi lehké zranit a podvést.
  • Malé oči – Jste mnohem praktičtější a rozhodujete se logicky ve srovnání s lidmi s velkýma očima. Díky této schopnosti jste také skvělý poradce! Máte vysokou pozorovací schopnost, díky níž dokážete pozorovat i malé detaily.

Tvar

  • Mandlové oči – Pokud máte takové oči, pak máte jistou mystiku a exotický vkus. Máte schopnost zůstat v jakékoliv situaci klidná. Jste dobrodružná osoba a ráda riskujete. Milujete zábavu a vedete vyrovnaný život.
  • Kulaté oči – Máte skvělou nápaditou sílu a jste velmi kreativní. Často se rozhodujete na základě Vašich emocí. Kvůli Vaší idealistické povaze jste vyobrazeni jako nepraktická osoba, která dokáže být i lehce hrubá k ostatním. Na druhou stranu jste velmi atraktivní osobnost, která lidi přitahuje.

Vzdálenost


Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
ZDROJbanter.fun

Líbil se vám článek?

Tisk
ZAJÍMAVOSTI

Máte na své ruce tuto unikátní čáru? Pokud ano, můžete…

Když se podíváte na svou ruku, tak na ní najdete celou řadu různých čar. Mnoho z nich v podstatě žádný význam nemá…
ZAJÍMAVOSTI

Máte na svém těle pihu nebo znaménko? Možná ho považujete…

Nikdo nemá zcela dokonalou kůži, která by měla jednotnou barvu a na které by se neobjevila piha, nebo znaménko. Když…
ZAJÍMAVOSTI

Používáte pravidelně antibakteriální produkty? Pokud ano, dost možná svému organismu…

Čistota je půl zdraví. To je pořekadlo, které platilo, platí a také platit bude. Nutno však dodat, že je vše…
ZAJÍMAVOSTI

Máte před sebou celkem 6 dveří. Vybrat si a vstoupit…

Ty nejzajímavější osobnostní testy jsou velmi jednoduché. To proto, že se nejedná ani o komplikovaný systém otázek, ani se nejedná…
ZAJÍMAVOSTI

Podívejte se na strom a vyberte si jednu z postav,…

Tento test od známého psychologa Pipa Wilsona je jedním z nejznámějších na světě. Důvodů k tomu je hned několik. Ten hlavní je…
ZAJÍMAVOSTI

Který drahý kámen si vyberete? Vaše volba je spojena nejenom…

Drahé kameny jsou považovány nejenom za něco pěkného a zajímavého, ale jsou často považovány i za něco magického. Vždyť je…