Domů ZAJÍMAVOSTI Vaše oči jsou oknem do Vaší duše… Mohou toho o Vás prozradit...

Vaše oči jsou oknem do Vaší duše… Mohou toho o Vás prozradit více, než zamýšlíte!

Ano, slyšeli jste to správně! Vaše krásné oči mohou o Vaší osobnosti odhalit hodně. Nejen jejich tvar, ale také vzdálenost mezi nimi může pomoci společně určit, o jakého člověka se jedná. Nyní se musíte divit, jak je to vůbec možné?

Je nutné si uvědomit, že oči mohou být různého tvaru a velikosti. Různí lidé mají odlišnou vzdálenost mezi očima. Každý z těchto rysů však nese určitý význam, který o Vás hodně vypovídá. Stačí se jen správně podívat a vědět, co hledat!

Velikost

  • Velké oči – Pokud máte velké oči, znamená to, že jste vášnivá a kreativní osobnost. Jste velmi citlivá, a proto se chováte méně prakticky. Snadno důvěřujete ostatním, díky čemuž je Vás velmi lehké zranit a podvést.
  • Malé oči – Jste mnohem praktičtější a rozhodujete se logicky ve srovnání s lidmi s velkýma očima. Díky této schopnosti jste také skvělý poradce! Máte vysokou pozorovací schopnost, díky níž dokážete pozorovat i malé detaily.

Tvar

  • Mandlové oči – Pokud máte takové oči, pak máte jistou mystiku a exotický vkus. Máte schopnost zůstat v jakékoliv situaci klidná. Jste dobrodružná osoba a ráda riskujete. Milujete zábavu a vedete vyrovnaný život.
  • Kulaté oči – Máte skvělou nápaditou sílu a jste velmi kreativní. Často se rozhodujete na základě Vašich emocí. Kvůli Vaší idealistické povaze jste vyobrazeni jako nepraktická osoba, která dokáže být i lehce hrubá k ostatním. Na druhou stranu jste velmi atraktivní osobnost, která lidi přitahuje.

Vzdálenost


Kam dál?

Zde je seznam škodlivých věcí, které možná děláte svému mazlíčkovi, aniž byste si to uvědomovali!

10 věcí, jimiž ženy přitahují muže jako magnet!

11 produktů, které jíte každý den, ale přitom v sobě skrývají nepříjemné překvapení!

Zkoušeli jste se někdy zamyslet nad tím, jak by v realitě vypadaly pohádkové postavy od Disneyho? Zde jsou vyobrazeny jako skuteční lidé!

15 fotek zvířat, jež nás chtěla ohromit a skutečně to dokázala! Toto Vás zaručeně pobaví!

Další články