Vdala se milenka Vladimira Putina? Fotografie vyvolává spekulace

Údajná milenka Vladimira Putina Alina Kabajeva se tento týden znovu objevila v Moskvě a byla vyfotografovaná s něčím, co nápadně připomíná snubní prsten. To okamžitě vyvolalo fámy, že si 38letá žena ruského prezidenta vzala. Dosud se také spekulovalo o tom, že se Alina s dětmi, jejichž otcem má být Vladimir Putin, skrývá v luxusní švýcarské vile. Další spekulace tvrdí, že se ukrývala v podzemním bunkru na Sibiři.

https://www.ilmessaggero.it/

Fotografie zveřejnila trenérka gymnastiky

Alina Kabajeva byla spatřena na tréninku dívčího gymnastického družstva v Moskvě a jde o její první veřejné vystoupení po několika týdnech. Snímky se na veřejnost dostaly díky trenérce Jekatěrině Sirotině, která navzdory zákazu Kremlu pořídila několik fotografií z akce a sdílela je na svém Instagramovém účtu. Jelikož je Alina sama bývalou gymnastkou, olympijskou vítězkou a desetinásobnou mistryní světa, stále se v této oblasti angažuje.

V Rusku je zažitým zvykem, že manželské páry nosí snubní prsteny na prsteníčku pravé ruky. Na jednom snímku Alina Kabajeva pózovala s gymnastkami a na její pravé ruce je vidět malý kroužek, který v ukrajinských bulvárních médiích vyvolal fámy, že se tajně vdala. Na jiných snímcích už má ruce v kapsách.

https://www.ilmessaggero.it/

Nejspíš podstoupila plastickou operaci

Některé bulvární plátky ale poukázaly také na to, že se její tvář mírně změnila. Fotografie tak vyvolala další spekulace, a sice že podstoupila zákrok stejného plastického chirurga, jehož služby využívá i Vladimir Putin. Předpokládá se, že Alina Kabajeva vlastní několik cestovních pasů s různými jmény a identitami. O jejím pohybu tak nebylo mnoho známo.

Švýcarská vláda čelila požadavkům, aby Alinu přidala na seznam sankcionovaných osob. Více než 60 ukrajinských poslanců podepsalo výzvu Claudu Wildovi, velvyslanci Švýcarské konfederace na Ukrajině, vyzývající jeho vládu, aby Alina Kabajeva na tomto seznamu figurovala. Politolog Valery Solovey ale již dříve spekuloval o tom, že by se mohla vyskytovat v podzemním městě s nejnovější technologií na Sibiři.

https://www.ilmessaggero.it/

Kde se tedy ukrývá?

Zde měla údajně pobývat spolu s Vladimirem Putinem. Valery Solovey v nedávném rozhovoru řekl, že velmi pochybuje, že by se Alina Kabajeva skrývala ve Švýcarsku. Podle jeho informací totiž celou dobu byla v Ruské federaci, ale na absolutně bezpečném místě. Nepochybuje ani o tom, že ruský prezident udělá vše, co je v jeho silách, aby ochránil svou milenku a své děti.

Přátelé bývalé ruské poslankyně Aliny Kabajevy ji údajně také prosili, aby se vrátila do Moskvy a přesvědčila Vladimira Putina k ukončení války. Kabajeva se na veřejnosti ukazuje jen zřídka, před touto událostí byla naposledy natočena při taneční akci v Moskvě. V srpnu 2021 byla viděna ve státní televizi, kde žalovala rozhodčí v Tokiu poté, co ruská hvězda Dina Averina nezískala na olympiádě v předchozím roce zlatou medaili v gymnastice.

https://www.ilmessaggero.it/

Zdroj: ilmessaggero.it