Vdát se znovu v 60 letech? Dcera odmítá pochopit matčin nový způsob života!

Dnešní příběh přináší dcera, která je zděšená počínáním své matky. Nemůže jednoduše pochopit, že se její matka opět zamilovala a vdala, když od smrti milovaného otce neuplynulo ani šest měsíců. „Žili spolu přece třicet let a teprve nedávno otec zemřel!“ vypráví nechápavě dcera, jejíž matka dnes žije nový život s dalším manželem. „Manželství je přece založené na lásce, ale o co jde v seniorském věku?“ hledá odpovědi dcera.

Stěhování maminky k dceři

Dcera nechtěla nechat maminku po smrti otce samotnou, proto ji nabídli společné bydlení. Také chtěli pomoci s péčí o děti, protože po celé dny s manželem pracují. Zpočátku bylo vše v pořádku, matka se starala o domácnost a o děti, rodiče pracovali a financovali chod celé domácnosti. Navíc manžel dcery vycházel se svou tchýní dobře a nikdy se nevyskytl problém, který by mezi sebou museli řešit. O to lépe, myslela si po celou dobu dcera.

https://www.pexels.com/

Účast na akci pro seniory

Změna nastala ve chvíli, kdy se matka rozhodla navštívit akci určenou pro seniory. Připravený program pro účastníky jejího věku ji nadchl, poznala nové přátele a mluvila jen o onom večeru, kdy byla mezi svými. Dcera vůbec nechápala, proč je matka tak nadšená ze setkání se seniory, ale nechala maminku být s tím, že jistě ji nadšení přejde. Nepřešlo a matka se rozhodla chodit na setkání každý čtvrtek nehledě na to, že vnoučata měla v ten den naplánované plavání.

Čtěte také: Muž popsal, co zažil během klinické smrti

https://www.pexels.com/

Šťastná s novým partnerem

Dcera pokračuje své vyprávění, kdy maminka nejen, že přestala mít o vnoučata jakýkoli zájem, ale dokonce prohlásila, že se zamilovala. To byl pro dceru šok, přičemž netrvalo dlouho a matka oznámila nový sňatek a odstěhovala se. Dcera přišla o možnost hlídání i o péči o domácnost, ale také o matku, které vyčítá, že se zamilovala a vdala několik měsíců po úmrtí otce. Zatímco manžel dcery do jisté míry matku chápe, dcera ji tento krok nechce odpustit a za téhle situace odmítá se s ní i vidět. Co dělat, když rodinu potká taková událost?

Zdroj: pukuotukas.com