Ve 2 letech vypadala dívka jako živá panenka. Jak vypadá dnes?

Většina rodičů má pocit, že děti nepatří do světel reflektorů. S radostí vystavují své děti na sociálních sítích, ale většina z nich by je nenechala jít do filmového nebo modelingového průmyslu. To není případ mladé modelky jménem Aira Marie. Jde o jedno z dětí, které se ve velmi útlém věku proslavilo svým vzhledem a získalo mnoho modelingových smluv.

Živá panenka

Velké modré oči a nevinný výraz v obličeji tuto dívku proslavil. V pouhých 2 letech se z ní stala malá senzace. Všechna miminka jsou krásná, ale Aira vypadala jako dítě z Photoshopu. Nakonec se ukázalo, že její fotografie nejsou upravené. Doopravdy vypadala dokonale. Mnoho lidí o ní tvrdilo, že vypadá jako živá panenka. A právě na tomto vzhledu její rodiče založili její modelingovou kariéru.

Dívka měla dokonalou pleť a rozkošné rysy obličeje. Skutečně vypadala jako malá panenka. Její rodiče nebyli jediní, koho její obličej okouzlil. Velmi rychle si uvědomili, že jejich dcera vyčnívá z davu a rozhodli se toho využít naplno. Modelingové agentury se jim brzy ozvali a nabízeli malé dívence hodně práce. Tak roztomilé dítě totiž nevidíte každý den.

Čtěte také: Neuvěřitelné proměny zralých žen, aneb jak málo stačí, abyste vypadala nádherně!

https://www.instagram.com/p/Cx88VnhM2M1/?utm_source=ig_web_copy_link

Mladá modelka

Aira se velmi rychle stala modelkou a v tomto oboru pracuje dodnes. Její rodiče vždy věřili, že je jejich dcera na nejlepší cestě ke slávě. Focení a modeling se stal nedálnou součástí jejího života již v době, kdy ještě neuměla mluvit. V současnosti můžete její fotky vidět hlavně na jejích sociálních sítích, protože se od svého dětství hodně změnila.

Každé dítě rychle vyroste. Vzhled panenky je dávno minulostí. Postupem času se snížil zájem modelingových agentur, které s ní chtěli pracovat. Ani pozvánky na přehlídky se nijak nehrnou. Jednou za čas stále něco nafotí, ale v současnosti se věnuje hlavně škole a běžnému životu. Na její současné fotografie se můžete podívat na jejím Facebooku nebo Instagramu.

Zdroj: pl.newsner.com