Ve 2 letech vypadala jako panenka. Jak vypadá dívka dnes?

Mladá modelka Aira Marie se již před 12 lety proslavila jako živá panenka. Přesně tak o ní lidé mluvili, protože vážně vypadala jako malá panenka. Někteří jí dokonce označovali za nejkrásnější dítě na světě. Aira dnes již není dvouleté dítě, ale dospívající dívka. Stále pracuje ve světě modelingu a na své dětství vzpomíná jen málo. Jak nyní vypadá toto slavné dítě?

Soutěže krásy navštěvovala již ve 2 letech

Dětské soutěže krásy jsou ve Spojených státech velmi populární i dnes. Děti z nich bohužel většinou nemají dobré vzpomínky. Aira byla jednou z těchto malých královen krásy. Její matka s ní objížděla soutěže s širokém okolí jejich domova. Vždy ji nastrojila do šatů, udělala jí make-up a naučila ji představení, které předváděla před porotou. To není zábavné asi pro žádné dítě.

onlinenytt.com

Stále pracuje jako modelka

Aira se stále nachází ve světě krásy. Nyní pracuje jako modelka a předvádí oblečení na mole. Na jejích sociálních sítích se jen málokdy objevují snímky z jejího dětství. Sice ji to ve dvou letech proslavilo a přivedlo k ní mnoho zraků, ale nesnaží se z toho těžit dnes. Vybudovala si kariéru na základě svých schopností. Modelky a královny krásy totiž nemají příliš společného.

Čtěte také: Co se stalo po chvíli po smrti královny Alžběty II.?

Na své dětství nevzpomíná v dobrém

Na sociálních sítích přidává jednou za čas svou fotku z dětství, ale obecně se tam příliš nevyskytují. Stejně jako většina dívek, také ona má jistě smíšené pocity z toho, co dělala jako dítě. Pro většinu dívek je to věc, kterou je nutí dělat jejich matky. Pro Airu to jistě nebylo jiné a na některých fotografiích je také vidět, že se při soutěžích příliš nebavila. Všechny ovšem zaujala její krása.

onlinenytt.com

Lidé ji označovali za živou panenku

V minulosti vypadala úplně jinak než dnes. Každý z nás se s věkem mění. Aira je stále velmi krásná, ale rozhodně již nevypadá jako malé dítě. Zůstal jí pouze kulatý a trochu buclatý obličej. Má krásný úsměv a na první pohled jde o velmi veselou a pozitivní mladou dívku. Můžeme jen doufat, že její život se bude ubírat směrem, který si přeje. A vždy zůstane živou panenkou, kterou v ní stále mnoho lidí vidí.

Zdroj: onlinenytt.com