Ve 42 letech čekala žena trojčata: Lékař ji ovšem řekl drsný verdikt. Nakonec se rozhodla, že vše udělá dle svého – nyní toho nelituje, ba naopak

Když mladá žena čeká miminko, jde o záležitost, kterou žije celá rodina. Každý se těší, až se miminko narodí a začne s nepopsaným listem žít svůj nádherný život. Rodiče se nemohou dočkat a na své dítě se těší jako nikdy. Všechno připravují, aby dítě mělo vše potřebné. Může se však stát, že dítě čeká žena o po čtyřicítce. V takovém věku už může být těhotenství náročnější, nicméně je to stále běžná záležitost. Když ovšem tato 42letá žena zjistila, že je těhotná, a to rovnou s trojčaty, byla v šoku. Větší šok však zažila, když jí lékař sdělil tuto zajímavou zprávu.

Statečná žena

Zprvu se to zdálo nemožné, nicméně život nám dokáže nadělit mnohá překvapení, o kterých nemáme sebemenší tušení. Stalo se to také v tomto případě, kdy žena jménem Kimberly otěhotněla s trojčaty. Otěhotnět v tomto věku už je poměrně velké riziko, a když se jedná ještě o trojčata, může to být velmi nebezpečné. 42letá Kimberly se ovšem nebála, protože to byla velmi statečná žena.

Po deseti letech trojčata

V té době už měla svou 10letou dceru a ani by jí nenapadlo, že by mohla otěhotnět ještě jednou. Další dítě už ani neplánovala, ale osud to s ní měl namyšleno jinak. Ultrazvuk tak po nějakém čase potvrdil skutečnost, že je Kimberly těhotná. Už to byl celkem velký šok, protože to ženu opravdu překvapilo. Dalším šokem bylo, když se dozvěděla, že se jedná o trojčata. To ovšem nebylo všechno, neboť jí doktor na ultrazvuku oznámil, že trojčata jsou identická. V tu chvíli neznalo překvapení ženy a lidí kolem mezí.

Čtěte také: Babička mi poradila ať nasypu jedlou sodu do vysavače. Když jsem viděl výsledek, byl jsem překvapen a doporučuji tento trik dál.

Mnoho zdravotních rizik

Možná si říkáte, že těch šoků bylo na jednu až moc. Budete se divit, ale všechno to rozhodně nebylo. Kimberly prošla statečně těhotenstvím a se svým manželem Craigem se nemohli dětí dočkat. Po 9 měsících ovšem přišel další velký šok, který nedokázal vysvětlit ani lékař. Rodina byla připravená na příchod trojčat a všichni byli také připraveni na to, že může dojít i k nejhoršímu. Přeci jen těhotenství tohoto druhu a v takovém věku s sebou nese mnoho zdravotních rizik.

Nejpožehnanější matka na světě

Porod proběhl poměrně hladce a za nějaký okamžik už mohla žena držet svá trojčata pěkně v náručí. Pak se ovšem přihodilo něco zajímavého a nevšedního. Lékař totiž zvolal, že ještě vidí jedny nohy. V ten okamžik všichni v místnosti ztuhli. Na svět tak přišlo ještě jedno dítě, které se během porodu schovalo za jednoho sourozence. Takový porod je velmi vzácný. Žena je nyní nejpožehnanější matkou na světě.