David Hampl
29 února, 2020

V dnešní době je práce opravdu stylem života mnoha lidí. Někteří lidé svojí prací natolik žijí, že i když dorazí domů po náročném dni, chtějí ještě pracovat. V takovém případě se hodí mít dobře vybavenou pracovnu, kde má člověk na všechno klid a svůj prostor. Hluk domácnosti totiž umí od práce rušit, a pokud chce člověk svou práci vykonávat opravdu dobře, pracovna je ideálním řešením. V takovém bytě, kde žije 5členná rodina, se těžko najde místo na samostatnou pracovnu. Pokud má ovšem člověk šikovné ruce, dokáže všechno. Dokonce i vybudovat pracovnu uprostřed bytu tak, aby o tom nikdo nevěděl.

Borec a šikula

Žena našeho hlavního hrdiny musí každý den dojíždět na kole do vzdálené kanceláře a velmi ji to zatěžuje a bere hodně času, který by jinak mohla věnovat rodině nebo něčemu jinému. Samozřejmě, řeknete si, že dojíždět do práce musí spousta lidí, tak pro zrovna ona by si měla stěžovat. To by ovšem nesměla mít za manžela opravdového borce a šikulu. Věděl o tom, že se trápí, a proto se rozhodl, že jí pomůže.

Odjely k příbuzným

Počkal si, až žena nebude doma a pustil se do něčeho, co by nikdo rozhodně nečekal. Žena na víkend odjela pryč, ale za tak krátkou dobu by to rozhodně nestihl. Počkal tedy, až žena s dcerou odjedou pryč na delší dobu, a ten den jednou přišel. Odjely na návštěvu k příbuzným a hodlaly tam strávit celých 20 dnů.

Mohl se tedy konečně pustit do práce, ale měl na to jen 20 dnů. Možná se to zdá málo, ale 20 je ve finále dost dlouhá doba, za kterou se toho dá hodně stihnout. Někteří by možná protestovali, protože dělat svépomocí, a navíc v interiéru, není vůbec jednoduché. A pokud to děláte vždy jen po práci, tak už teprve se jedná o náročný úkol.

Z pohodlí domova

Dny se krátily a pomalu se blížila doba příjezdu žen. Andrew musel narychlo dodělat poslední věci, aby všechno vypadalo dokonale a perfektně fungovalo. Nechtěl dopustit žádnou zradu. Nakonec se mu podařilo vše nachystat. Když se ženy vrátily domů, jeho manželka byla v naprostém šoku. Nevěřila tomu, co před sebou vidí. Nová pracovna byla na světě a byla jen a jen její. Konečně tak bude moci pracovat z pohodlí svého domova a bude mít více času na rodinu.

Sdílejte článek