Ve věku 7 let byla považována za nejkrásnější dvojčata na světě: Podívejte se, jak vypadají DNES!

Když se narodí malé dítě, mají všichni kolem velkou radost. Nádherné stvoření, které rozdává radost všude kolem sebe je úžasné a lidé ho milují. Postupem času roste a všichni kolem sledují, jak se vyvíjí po stránce povahové i vzhledové. Některým dětem je naloženo více krásy duševní a některým zase více krásy vzhledové. Nejlepší variantou je, když jsou děti krásné po vzhledové i povahové stránce. Podívejte se na dvojčata, která ve svých 7 letech byla považována za nejkrásnější děti na světě. Tyto nádherné holčičky měly před sebou velmi slibnou kariéru a vy se teď můžete podívat, jak vypadají dnes.

Dvojnásobné nadělení

Dvojčata Lia a Ava se narodili 7. července 2010 v Kalifornii. V době jejich narození byla celá jejich rodina nesmírně šťastná, protože všichni toužili po holčičce a nejstarší syn po sestře. Osud jim tak nadělil dárek rovnou dvojnásobný. Už po 7 letech, co se holčičky narodily, se proslavily na sociálních sítích díky své neuvěřitelné kráse, která přitahovala miliony lidí z celého světa.

Krásné po rodičích

Podívejte se, jak vypadaly holčičky ihned po narození. Už v té době bylo jasné, že to budou moc krásné dívky, které okouzlí svět. Za svou krásu pravděpodobně mohou vděčit svým rodičům, kteří v té byli rovněž velmi půvabní. Dívky tak měly geny krásy prostě v sobě. Kdykoliv se maminka objevila na veřejnosti se svými dcerkami, lidé byli nadšení jejich společnou krásou.

Čtěte také: Letošní Survivor je propadák! Soutěžící odcházejí dobrovolně jeden za druhým a divácky tato show taky netáhne!

Modeling s podmínkou

Netrvalo dlouho a dívkám bylo nabídnuto, aby navštívili modelingovou agenturu. Zde se poprvé fotili před zrakem profesionálního fotografa, který měl určitě velký vliv na jejich budoucí život. Jakmile dosáhly věku 7 let, jejich matka Jackie se rozhodla uveřejnit jejich fotografie na veřejnosti. Tento čin odstartoval jejich kariéru, ale mělo to jednu podmínku, nesmělo to zasahovat do tance a plavání. Jejich život se neskutečně změnil a v dnešní době mají na jedné ze sociálních sítí přes 300 tisíc sledujících. Dívky jsou rády středem pozornosti a jejich rodičům to rozhodně nevadí.