David Hampl
3 března, 2020

Ať už jste vdaná nebo ženatý, vždy je dobré vědět, jak se ve vztahu chovat. Jsou manželství, která probíhají naprosto ukázkově. Manželé jsou na sebe hodní, vzájemně se tolerují, respektují, dávají si určitou svobodu, tráví spolu čas, ale především spolu dokáží bezproblémově a upřímně komunikovat a milovat se nehynoucí láskou. Vzájemně se uctívají a cítí se v přítomnosti druhého bezpečně a jako jedna duše, jedno tělo. Kéž by takto vypadala všechna manželství nebo dokonce všechny vztahy. Kdyby tak člověk věděl, jak se jeho vztah bude v budoucnosti vyvíjet, možná by bylo mnoho věcí snadnější. Existuje věštecký způsob, o kterém jste možná netušili. Stačí se podívat na vaši dlaň a určité čáry na ní dokáží poodhalit spoustu věcí. Pojďte se tedy na chvíli stát věštcem a předpovězte si budoucnost vztahu.

Čáry po malíčkem

Za čáry manželství se považují krátké vodorovné čáry, které se nacházejí bezprostředně pod malíčkem vaší ruky. Chcete-li je objevit, stačí jen zmáčknout ruce v pěst a poté se podívat na danou stranu dlaně. Následné výjevy vám prozradí mnohé o vašem manželském nebo jiném vztahu. Jeden nebo více řádků značí cenný a dlouhodobý vztah s osobou opačného pohlaví. Dvojité čáry ovšem manželství nepředpoví, a proto je nutné podívat se na jiné čáry na ruce.

Dvojité čáry

Dvojitá čára znamená šťastné manželství. Jsou to dlouhé a rovné čáry, které značí hodně romantiky. Optimální poloha je vodorovná poloha. Pokud máte takové čáry, budete mít s největší pravděpodobností krásné manželství. Pokud jsou čáry nestejnoměrné nebo přerušované, může to znamenat časté hádky a mnoho manželských problémů. A právě to jsou alarmující příznaky, které manželství neschvalují.

Netrapte se zbytečně

Je-li čára téměř neviditelná, pak vztah nemusí být založen na lásce ani upřímnosti. Z toho důvodu si dejte pozor. Podle věštce je ovšem nutné upozornit, že na dlani mohou být vidět pouze ty události, ke kterým má osoba predispozice. Takže pokud máte špatnou čáru, netrapte se. Máte možnost na všem pracovat.

Sdílejte článek