Věděli jste, že lidé jednoho znamení zvěrokruhu patří mezi nejlepší lidi na světě? Pokud je ve svém okolí máte, buďte jim na blízku. O jaké znamení se jedná a v čem jsou takto narození lidé tak výjimeční? -
Menu

Věděli jste, že lidé jednoho znamení zvěrokruhu patří mezi nejlepší lidi na světě? Pokud je ve svém okolí máte, buďte jim na blízku. O jaké znamení se jedná a v čem jsou takto narození lidé tak výjimeční?

Jistě všichni znáte znamení zvěrokruhu a velmi známé znamení horoskopu že? Je jich velká spousta a každé se vyznačuje naprosto jinými charakteristickými rysy. Už od pradávna lidé přikládali těmto charakteristikám velký význam a tato tradice se drží dodnes. Jsou i lidé, kteří si podle toho organizují a plánují vlastní život, neboť znamení, do kterého patří, má pro ně ohromný význam. Jsou také lidé, kteří si v rámci této oblasti postavili živnost, např. astrologové. My se dnes podíváme a trochu důkladněji rozebereme jedno velmi zvláštní znamení, které v mnoha směrech vyniká před ostatními. Ano, správně, tímto znamením je proslulý a paličatý beran.

Tvrdohlavý a upřímný beran

Znamení beran je známé dostat se svou tvrdohlavostí a paličatostí do nejednoho konfliktu. Zároveň je to znamení velmi upřímné, což je možná někdy trochu potíž, protože některé z konfliktů vznikají právě na základě tvrdé upřímnosti. To je ale otázka k zamyšlení, kterou tu nyní nebudeme rozebírat.

Podívejme se spíše na další významné vlastnosti tohoto upřímného znamení, které z něj dělají pravděpodobně nejlepší znamení vůbec.

Rození vůdci

Je známo, že pod tímto znamením se velmi často rodí vůdcovské typy. Praví berani ví moc dobře, jak na sebe převzít odpovědnost, což z nich v mnoha případech dělá vedoucí představitele. Svým sebevědomím dokáží berani povzbudit svůj tým, aby dosáhl vítězství. Berani mají většinou výhodu v tom, že:

  • netrápí se výčitkami svědomí
  • nemají komplexy
  • mnohdy se necítí vůbec vinní
  • nepoznají strach

Jsou velmi rádi, když jsou druhými posloucháni a respektováni. Jejich kreativita a analytické schopnosti z nich dělají téměř Ferdy mravence, neboť dokáží být produktivní téměř v čemkoliv.

Beze strachu

Beran patří bezesporu mezi jedno z nejsilnějších znamení zvěrokruhu. Hrozí-li nebezpečí, dokáže beran zachovat klid a zůstává beze strachu. Jsou charakterističtí svou odvahou a zároveň jsou schopní přijmout jakoukoliv výzvu. Pokud na ně někdo tlačí, berana to spíše posunuje dále, než aby z toho padal na zem. Většina beranů je ráda, opustí-li své zázemí, čímž může čelit něčemu novému a neznámému.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Vyděšený pes po nehodě nechce opustit zraněného majitele, potom hasič…

Muž jel ve svém voze ještě se svým pesem. Najednou muž ztratil kontrolu nad svým autem a došlo k nehodě. Ta…
ZE ŽIVOTA

102 letá babička se nemohla kvůli zdraví zúčastnit svatby své…

Svatba je velmi výjimečnou událostí. A to nejenom pro ženicha a nevěstu, ale také pro všechny svatebčany. O to více…
ZE ŽIVOTA

Starší babička neměla v obchodě u pokladny dostatek peněz, v…

I přesto, že žijeme v době, kdy každý má všeho dostatek, ve skutečnosti to může být úplně jinak. Žijí mezi námi…
ZE ŽIVOTA

Kočka se vkradne do postele nemocného dítěte. To, co tam…

Určitě jste se už někdy setkali s příběhem, který ukazoval, jak neuvěřitelně silné pouto může vzniknout mezi zvířetem a člověkem. Zvířata…
ZE ŽIVOTA

Zdá se, že není cesta zpět: nádherná slavná herečka se…

Vypadá to, že osud si nevybírá. Mnohdy může postihnout i toho, komu se v profesním životě daří a kdo je velmi…
ZE ŽIVOTA

Chlapec umírá 24 hodin poté, co ho lékař pouští domů…

Zácpa je nepříjemná věc, ale rozhodně by se neměla podceňovat. O to horší je to v tom případě, kdy ji podcení…