Domů TIPY A TRIKY Věděli jste, že lidé s oblou bradou jsou optimisté? Podívejte se, co...

Věděli jste, že lidé s oblou bradou jsou optimisté? Podívejte se, co o Vás prozrazuje Vaše brada!

Slyšeli jste někdy o tom, že tvar brady může odhalit některé zajímavé skutečnosti týkající se Vaší osobnosti? Ano, slyšeli jste správně! Tvar brady je nezbytný v předpovědích o Vaší celkové osobnosti. Stačí se jen pořádně podívat.

1) Oblá brada

Lidé s oblou/kulatou bradou jsou známí jako optimisté. Tito lidé obecně dobře pracují při práci v týmu, ale postrádají vůdčí schopnosti. Jsou přízniví a přátelští.

2) Krátká a úzká brada

Tito lidé jsou velmi citliví k přírodě a žijí s nejistotou, že svět je nebezpečným místem, kde musí žít. Při komunikaci s těmito typy lidí je třeba nejprve přemýšlet, než něco vypustíte s pusy, neboť se velmi snadno urazí. Milují interakci s ostatními lidmi a jsou dokonale přizpůsobeny bytí ve společnosti.

3) Hranatá brada

Tito lidé jsou dobře vypadající a atraktivní, ale jsou vskutku tvrdošíjní. Nedokáží vyjadřovat své emoce a jsou k ostatním přímí. Kvůli tomu jsou obecně špatně interpretováni jako hrubí a sobečtí lidé.

4) Zatažená brada

Lidé, kteří mají tento tvar, jsou velmi věrní a rozkošný. Přestože nejsou rozhodní a dělat rozhodnutí jim zpravidla činí problém, nikdy se k žádnému problému nestaví zády a ke každé těžkosti se staví přímo s odvahou. Jsou požehnáni štěstím a bohatstvím.

Kam dál?

Zde je seznam škodlivých věcí, které možná děláte svému mazlíčkovi, aniž byste si to uvědomovali!

10 pozitivních důsledků, které má na Vaše tělo chůze, pokud si dopřáváte procházky každý den!

Co se stane Vašemu tělu, když začnete jíst ovesné vločky každý den?!

Kosmetické tipy, které Vám pomohou osvěžit Váš vzhled a být dobře upravené během chviličky!

Jen 3 minuty před spánkem: Jednoduché cviky, díky nimž budete mít nohy jako modelka!

Další články