David Hampl
25 února, 2020

Máte rádi vejce natvrdo, naměkko nebo nahniličko? Každý preferuje něco jiného, ale jisté je, že by se to s jejich konzumací nemělo přehánět. Přeci jen jsou plné cholesterolu. O tom dnes však článek není. Máte rádi triky a nápady, které šokují? Pokud ano, pak jste na správném místě, protože pro vás dnes máme připraveno něco, co vás rozhodně dostane. Toto krátké video totiž ukazuje, co lze udělat s vejcem gumičkou, párátkem a trochou papírové lepenky. Možná budete zírat jako my, protože něco takového se jen tak nevidí.

Geniální způsob podávání

Máte-li rádi vejce natvrdo, ukážeme vám, jakým způsobem ho lze podávat. Jde o opravdu unikátní a nádherný způsob, který vás doslova okouzlí. K jeho provedení budete potřebovat jenom dřevěné párátko, gumičku a kus papírové lepenky. Pomocí těchto obyčejných nástrojů lze určitým způsobem vytvořit něco, co předčí vaše očekávání. Způsob, jenž navrhla jedna žena, okouzlil srdce milionů lidí po celém světě.

Přes 19 milionů shlédnutí

Video s instruktáží tohoto způsobu shlédlo na internetu více než 19 milionů uživatelů. Hledali zřejmě způsob, jak romanticky naservírovat snídani své drahé polovičce. Pokud i vy chcete potěšit svou polovičku nebo rodinu hezky nachystanou snídaní s vejcem natvrdo, jste na správném místě. Způsob je jednoduchý, a přitom naprosto dokonalý. Vyzkoušejte ho a uvidíte sami.

Jednoduchý postup

Nástroje na výrobu jsme vám už představili. Nezapomeňte se ovšem vyzbrojit i trpělivostí, odhodláním a touhou opravdu potěšit. Jakmile budete mít vše potřebné, určitě se vám povede nachystat perfektní a dokonalou snídani, na kterou vaše drahá polovička nebo kdokoli jiný jen tak nezapomene. Postupujte podle videa a budete úspěšní.

Uvařte vejce natvrdo a počkejte až vychladne. Vezměte kus lepenky a složte ji na polovinu. Vložte do ní oloupané vejce tak, aby leželo uprostřed. Konec kartonů stáhněte gumičkou a natáhněte přes ně párátko. Pak už jen stačí počkat a vychutnat si kýžený efekt.

Sdílejte článek