Velikonoční TEST: Najdi vajíčko mezi králíčky! Komu se to povede, patří mezi zcela výjimečné osoby.

Když se umělec nudí, baví potom celý svět. A někdy si na tom i postaví svou kariéru. Úplně stejně to dopadlo s talentovaným maďarským umělcem, který si říká Dudolf. Tento světoznámý grafik a ilustrátor vytváří obrázkové hlavolamy, které jsou pravidelně hitem sociálních sítí, jejichž uživatelé je hojně sdílejí mezi sebou navzájem. Tentokrát ku příležitosti oslav velikonočních svátků vytvořil grafický rébus, na kterém musíte najít vajíčko mezi velkou spoustou králíčků. Tak co, troufnete si na to?

Zadívejte se na obrázek party barevných zajíců s dlouhýma ušima a legračními doplňky. Někde mezi nimi se ukrývá schované vajíčko. Není to ale kraslice, to by bylo příliš snadné. Je to obyčejné bílé vajíčko, které vyčuhuje někde ve změti hlaviček a uší, které jsou pro větší složitost všechny rovněž vejčitého tvaru.

Našli jste ho? Jak dlouho vám to trvalo?

Čtěte také: Neuvěříte, jak jednoduše můžete udělat domácí vanilkové trubičky pro celou vaši rodinu. Až je zkusíte, už nikdy nebudete říkat, že jsou složité! A chuť? Tu bude milovat každý

Dudolfovy hádanky baví celý internet

Mladý umělec Dudolf, celým jménem Gergely Dudás, podobných grafik a ilustrací vytvořil celou řadu a svým jedinečným stylem oslovuje lidi z celého světa. Spolu s dalšími umělci dokonce vytvořil několik knižních projektů a grafických románů, které jsou k dostání na trhu ve Spojených státech amerických a v dalších zemích, kde získává čím dál více na popularitě.

Kromě hádanky s králíčky a vajíčkem vytvořil další podobné rébusy, jako byla panda mezi sněhuláky, myška mezi kočkami nebo včela mezi květinami. Všechny tyto legrácky jsou k nalezení na umělcových profilech na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu, kde je sleduje několik stovek tisíc lidí napříč všemi národy. Dudolf je zkrátka oblíbený a nejen mladé populaci se svým stylem a vychytávkami úplně přesně trefil do noty.