Veronika Žilková a Josef Holomáč slaví dvouleté výročí! Podívejte se na jejich komické seznámení!

Veronika Žilková a Josef Holomáč jsou důkazem, že láska může rozkvést v každém věku. Tato charismatická dvojice nedávno oslavila druhé výročí vztahu, který zpočátku veřejnost považovala pouze za přátelství. Nyní však Žilková odhaluje dojemné podrobnosti o tom, jak se s Holomáčem poprvé setkali a jak jejich pozdní romance překonala samotu a rozvodová trápení.

Od osamění ke společnému štěstí

Před dvěma lety se Veronika Žilková a Josef Holomáč poprvé potkali na lavičce v Suchdole, kde oba v té době bydleli. Ačkoli se dříve neznali, sdíleli pocity osamění a rozčarování ze svých rozvádějících se manželství. „Já jsem přišla smutná se psy a on seděl smutný a zapíjel žal. Dva roky restartu dvou seniorů,“ vzpomíná Žilková.

Odhodlání k první konverzaci

Žilková se rozhodla improvizovat a přisednout si k osamělému Holomáčovi. „Seděl tam Pepa. Říkala jsem si, no co, má vedle sebe volno, šel by. Tak jsem si přisedla,“ popisuje herečka. Holomáč byl překvapen, že si k němu „nějaká paní herečka ze Suchdola“ sedla, ale nakonec se dali do řeči.

Budování důvěry a přátelství

Zpočátku se Žilková s Holomáčem pouze přátelili, neboť oba čekali na rozvody se svými předchozími partnery. „Pepa není můj přítel, to vymysleli novináři. On je můj BFF, a to je nejvíce. Přátelství je mnohdy více než láska,“ prohlásila herečka před časem. Nicméně s postupem času a po rozvodech se jejich pouto proměnilo v hlubokou a upřímnou lásku.

View this post on Instagram

A post shared by Veronika Zilkova 😂 (@veronikazilkovazilkova)

Společné dovolené

Žilková a Holomáč začali trávit společné dovolené v zahraničí a jejich vztah se stále více prohluboval. Fanoušci je přijali s otevřenou náručí a oceňují, že si tato dvojice v pozdějším věku našla štěstí. „Asi ne nadarmo se říká, že láska kvete v každém věku. A vy jste ještě mladí, tak ať vám to vydrží! Mějte se rádi, láska je na životě to nejkrásnější, co můžeme zažít!“ vyjadřují se příznivci.

Odhalení intimního vztahu

Ačkoli Žilková dlouho trvala na tom, že s Holomáčem mají pouze kamarádský vztah, nakonec oba přiznali, že jsou milenci. „Ve chvíli, kdy budu rozvedená, si budu užívat svobody. Pokud se ale rozhodnu jít na rande, pan Holomáč bude první na řadě, protože na mě čeká už téměř rok a za tu svoji trpělivost si to zaslouží,“ uvedla herečka.

Společné plány do budoucna

Žilková a Holomáč nyní společně plánují svou budoucnost a těší se na nové kapitoly ve svých životech. Jejich láska, která překonala samotu a životní výzvy, je inspirací pro všechny, kteří věří, že štěstí je možné v jakémkoli věku.

Společná budoucnost a plány

Nyní plánují svou společnou budoucnost a těší se na nové kapitoly ve svých životech. Jejich láska, která překonala samotu a životní výzvy, je důkazem, že štěstí je možné v jakémkoli věku.

Zdroj: Expres.cz