Dětský olejíček má více využití než jste mysleli, proč byste ho měli začít používat? -
Menu

Dětský olejíček má více využití než jste mysleli, proč byste ho měli začít používat?

Tento olejíček má tolik využití, že si ho hned poběžíte koupit, pokud ho tedy už nemáte ve své koupelně!

Pokud máte například suché paty, olejíček vám zaručeně pomůže! Zkuste si na popraskanou kůži rozetřít olej před spaním, nechte působit a poté si oblékněte ponožky a pak si jděte lenout. Uvidíte ten rozdíl!

Zde je X dalších příkladů, jak využít tento univerzální zázrak:

Barva : Pokud máte například ruce od barvy a nevíte si rady, jak s ní pryč, je jednoduchý způsob, jak jí odstranit. Namočte hadřík do dětského oleje a barvu jen otřete hadříkem. Naprosto jednoduché a funkční.

Zima : Jak přijde zima, málo z nás se vyhne rýmě a s ní suchému nosu a rtům. I na tohle je dětský olejíček skvělý. Urychlí hojení a opravdu skvěle hydratuje!

Strie : Pokud se vám udělali strie kvůli růstu, těhotenství apod., nezoufejte, vmasírujte před spaním olejíček do pokožky, kde máte strie a uvidíte to zlepšení.

Žvýkačka ve vlasech : I takové věci se mohou stát a ne vždy to musí končit ustřihnutými vlasy. Místo, kde je žvýkačka nalepená, potřete olejem a chvíli počkejte, žvýkačku pak lehce vytáhnete z vlasů.

Zamotaný řetízek : Olejíček dejte na zamotané místo a jemně rozmotejte, olejíček vám o hodně zjednoduší práci!

Žehlení vlasů : Pokud si žehlíte vlasy a lámou se vám konečky, nezoufejte. Nemusíte utrácet tisíce za drahou kosmetiku. Stačí když do mokrých konečků vmasírujete olej a necháte uschnout. Olej vlasy vyživí a ochrání a uvidíte, jak se vám budou krásně lesknout!

Make up : Olejíček lze také použít jako velmi šetrný odličovač! Vaše pleť bude krásně odlíčena a vyživena.

Náplast : Nesnášíte odlepování náplasti? Potřete náplast olejíčkem a tato nepříjemná činnost vás už nemusí trápit!

Prsten : Občas se stane, že nám nejde sundat prstýnek z prstu ať se snažíme jakkoliv. Když ovšem natřete prst i prsten olejem, půjde to raz dva!

Holení : Věřte tomu nebo ne, ale olejíček je mnohem lepší varianta při holení než jakákoliv pěna. Ochraní a hydratuje a vaše pokožka bude krásně jemná a bez pupínků!

Koupel : A na závěr jeden relaxační tip – kápněte do vany pár kapek oleje a užijte si vaší relaxační koupel. Vaše pokožka vám za to poděkuje!

Líbil se vám článek?

Tisk
TIPY A TRIKY

Snažíte se celý život zhubnout a nedaří se vám to?…

Diety jsou jedním z nejprobíranějších témat na ženských internetových diskuzích. Většina žen se snaží zhubnout, nebo si alespoň udržet váhu. Existují…
TIPY A TRIKY

Chcete nakládat okurky? Na klasický recept si po vyzkoušení této…

Nakládané okurky jsou u nás velice oblíbené. Každý rok se řada rodin každoročně pouští do náročného procesu, který začíná pěstováním…
TIPY A TRIKY

Potřebujete zhubnout? Uvařte si tento čaj! Nebudete věřit tomu, jak…

Pomalu ale jistě se blíží léto a s ním i doba dovolených, a tedy i doba plavek. Při pohledu do zrcadla…
TIPY A TRIKY

Tento list vás ochrání před hmyzem po celé léto. Jednoduché…

Léto je časem klidu, pohody a odpočinku, ale ten nám často komplikují nezvaní návštěvníci, kteří bez okolků narušují naše soukromí.…
TIPY A TRIKY

Zní to neuvěřitelně, ale je tomu skutečně tak! Tenhle jednoduchý…

Komáři umí znepříjemnit život asi každému. Navíc se jich velice obtížně zbavuje – kupované repelenty nejen, že ne vždy fungují,…
TIPY A TRIKY

Nemáte zahradu ani balkon a přesto toužíte po domácích rajčatech?…

Rajčata, neboli rajská jablka, má v oblibě čím dál více lidí. Jde o báječně chutný a zdravý druh zeleniny, která se…