Dětský olejíček má více využití než jste mysleli, proč byste ho měli začít používat?

Tento olejíček má tolik využití, že si ho hned poběžíte koupit, pokud ho tedy už nemáte ve své koupelně!

Pokud máte například suché paty, olejíček vám zaručeně pomůže! Zkuste si na popraskanou kůži rozetřít olej před spaním, nechte působit a poté si oblékněte ponožky a pak si jděte lenout. Uvidíte ten rozdíl!

Zde je X dalších příkladů, jak využít tento univerzální zázrak:

Barva : Pokud máte například ruce od barvy a nevíte si rady, jak s ní pryč, je jednoduchý způsob, jak jí odstranit. Namočte hadřík do dětského oleje a barvu jen otřete hadříkem. Naprosto jednoduché a funkční.

Zima : Jak přijde zima, málo z nás se vyhne rýmě a s ní suchému nosu a rtům. I na tohle je dětský olejíček skvělý. Urychlí hojení a opravdu skvěle hydratuje!

Čtěte také: Vraťte svůj věk o několik let zpět! Díky těmto trikům bude vaše pleť opět mladá a krásná. Čeho docílíte? Zbavíte se povislé kůže, která je nevzhledná kdekoliv na těle. Jak jí navrátit potřebnou pružnost?

Strie : Pokud se vám udělali strie kvůli růstu, těhotenství apod., nezoufejte, vmasírujte před spaním olejíček do pokožky, kde máte strie a uvidíte to zlepšení.

Žvýkačka ve vlasech : I takové věci se mohou stát a ne vždy to musí končit ustřihnutými vlasy. Místo, kde je žvýkačka nalepená, potřete olejem a chvíli počkejte, žvýkačku pak lehce vytáhnete z vlasů.

Zamotaný řetízek : Olejíček dejte na zamotané místo a jemně rozmotejte, olejíček vám o hodně zjednoduší práci!

Žehlení vlasů : Pokud si žehlíte vlasy a lámou se vám konečky, nezoufejte. Nemusíte utrácet tisíce za drahou kosmetiku. Stačí když do mokrých konečků vmasírujete olej a necháte uschnout. Olej vlasy vyživí a ochrání a uvidíte, jak se vám budou krásně lesknout!

Make up : Olejíček lze také použít jako velmi šetrný odličovač! Vaše pleť bude krásně odlíčena a vyživena.

Náplast : Nesnášíte odlepování náplasti? Potřete náplast olejíčkem a tato nepříjemná činnost vás už nemusí trápit!

Prsten : Občas se stane, že nám nejde sundat prstýnek z prstu ať se snažíme jakkoliv. Když ovšem natřete prst i prsten olejem, půjde to raz dva!

Holení : Věřte tomu nebo ne, ale olejíček je mnohem lepší varianta při holení než jakákoliv pěna. Ochraní a hydratuje a vaše pokožka bude krásně jemná a bez pupínků!

Koupel : A na závěr jeden relaxační tip – kápněte do vany pár kapek oleje a užijte si vaší relaxační koupel. Vaše pokožka vám za to poděkuje!