David Hampl
3 ledna, 2019

Naše kroky neovlivňuje jenom naše jednání a také chování. Jsme ovlivněni řadou jiných věcí, kam mimo jiné patří také to, kdy jsme se narodili. Právě poloha planet má vliv na naše znamená zvěrokruhu, které může následně ovlivňovat věci pozitivní a také negativní. Ze Slovenska k nám zamířila věštba, která přináší pro každé znamení informace o tom, jak se konkrétnímu člověku bude nebo nebude dařit. Podívejte se na informace společně s námi.

Beran

Toto znamení bude mít štěstí v jakémkoliv novém začátku. Je jedno, zda bude spojený s prací, zda bude spojený se vztahem, nebo například s bydlením. Vše v tomto směru stoprocentně vyjde. Dále je beranům doporučováno nestát na jednom místě a zaměřit se na budoucí vývoj. A to jak s ohledem na kariérní postup, tak třeba na koníčky v podobě populárního cestování.

Býk

Rodina. To je a bude to hlavní, co se bude týkat života býků. Samozřejmě vše výhradně jenom v pozitivním smyslu. Jakékoliv neshody budou zažehnány a budoucí období bude spojeno především s rodinnou pohodou. Dále je očekáváno profesní štěstí, a to hlavně těm, kteří se nebojí změn. Kdo uvažuje nad novou prací, nebo jenom o vyšší pozici, rozhodně by neměl dlouho váhat.

Blíženci

Nastat může celá řada změn, které se týkají osobního života a především mnoha priorit. Doslova dojde ke změně hodnot. To, co blíženci uznávali bude odsunut do pozadí a to pro ně méně podstatné se naopak dostane na první místo. Někteří budou věnovat více času sobě, jiní své práci, další koníčkům a řada lidí také rodině  a svému okolí. To vše jim bude přinášet osobní štěstí.

Rak

Začátek roku nebude ideální, jelikož se objeví mnoho změn, které raci nebudou zvládat přijmout s libostí a pozitivně. Postupem času se ale vše ustálí a žádné novinky už toto znamení čekat nebudou. A to znamená, že se vše vrátí do zajetých kolejí a vše bude postupně fungovat tak, jak by mělo. Tedy stále stejně, podle nastavených standardů, jako doposud.

Lev

Lidé v tomto znamení budou po celý rok v centru pozornosti. To může být pozitivní zpráva, pokud se jim bude dařit, stejně jako to bude zpráva negativní, pokud se jim dařit zase až tak nebude. Problémové bude hlavně to, že mohou narazit na osoby falešné, přinášející do jejich života mnoho lží. S těmi je třeba se dostatečně vyrovnat a poslat je co nejdříve pryč. Top je nejlepší obrana.

Panna

Nastává období, které bude konečně pozitivní. Kdo se v tomto znamení narodil a kdo poslední dobou čelil spíše negativním věcem, ten se může konečně těšit na velký obrat. Ten bude spojený se všemi oblastmi života, od osobních, přes pracovní. Nejenom, že zmizí všechny negativní věci, ale dostaví se také větší porce štěstí a samozřejmě to budou také velké úspěchy.

Váhy

Zatímco předchozí roky přinášely spíše klid a harmonii v jejich životě, tento rok bude bohužel jiný. Váhy budou čelit celé řadě otázek, které bude nutné vyřešit. Bude nutné udělat řadu rozhodnutí, které nebudou vždy příjemný. U většiny z nich však dojde k tomu, že bude výsledná odpověď dobře zvážena a tak se později během roku ukáže, že to byl krok, který patřil mezi ty dobré.

Štír

Štír odhalí, že v je životě není vše takové, jak si myslel. Tento rok mu přinese především jiný a nový pohled na svět, který se bude týkat především lidí ve svém okolí. Některé kvůli tomu odsoudí, jiné naopak ocení. Mnoho vztahů může být vlivem toho přerušeno. Ty stávající se však ještě upevní a také dojde k tomu, že se objeví i řada vztahů, které budou nové.

Střelec

Který střelec se minulý rok rozhodl vydat se určitou cestou, ten v ní bude pokračovat. Ten který nikoliv, toho čeká rozhodnutí o této nové cestě až nyní. Tento krok bude spojený hlavně s pozitivy. Dostaví se úspěchy v kariéře, stejně jako se výrazně zlepší také osobní život. Najít by se měl i čas na koníčky, což každé osobnosti štíra jenom prospěje.

Kozoroh

Dojde k celkovému upevnění všech hodnot. To bude mít za následek příjemnou harmonii v životě. Ta bude spojena s optimismem, bude spojena také s důvěrou, ale i klidem, věrností, stabilitou a pohodou. Nemělo by se objevit nic nežádoucího, co by kozoroha rozhodilo. Stačí, když bude jenom žít svůj život tak, jak byl zvyklý a nebude vybočovat ze zajetých kolejí.

Vodnář

Rok bud pro vodnáře rozdělený do dvou etap. Ta první bude pozitivní. Vše by mělo klapat a spojení rodiny, práce a zájmů bude zcela dokonalé. To může vyústit ve snahu dát si nové cíle. Pokud k tomu dojde, nastane pravý opak. Ten bude spojený s tím, že vodnář nebude nic stíhat, začne se propadat do psychických problémů a z nich hledat velmi složité cesty. Pozor na unáhlená rozhodnutí.

Ryby

Ty se budou těšit hlavně z pohledu na svůj účet, stejně jako i z pohledu do své peněženky. pro ryby bude typický hlavně finanční úspěch. Ten bude plynout hlavně z jejich zaměstnání, nebo podnikání. Bude se jim zkrátka dařit. Postupem času i sami zmizí možné problémy, které se na konci loňského roku objevily. To bude znamenat změnu směru, a to jenom za samými pozitivy.

Sdílejte článek