Veterinář se zamkl v kleci s pitbulem. Když vzal do ruky misku s lžičkou, stalo se něco neuvěřitelného (VIDEO)

Představte si, že by vás někdo zamknul do klece s pitbulem? Zřejmě byste nebyli rádi že? Pitbul patří mezi velmi obávané bojové plemeno, které je spojováno s napadeními a útoky. Při představě, že byste s ním měli být v jednom uzavřeném prostoru, by asi nikomu nebylo dvakrát do zpěvu. V případě tohoto muže tomu však bylo jinak. Nechal se zamknout do klece, kde žil pitbul a naprosto vědomě před ním začal jíst. Normálně by pes po jídle ihned šel, ale v tomto případě se stalo něco těžce uvěřitelného. Podívejte se a nechte se unášet šílenstvím, kterého jsou někteří lidé schopni.

Nejlepší přítel člověka?

Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka. Ano, ve většině případech to platí a psi nás jako lidi mají opravdu moc rádi. Někteří jedinci toho bohužel zneužívají a jsou schopni psi i týrat. Takový pes pak může zažívat děsné peklo, kvůli čemuž později ztratí naprosto důvěru v lidi. Tento pitbul to tak rozhodně měl, protože předchozí majitel ho tvrdě týral. Naštěstí se karty obrátily a pes dostal další šanci. Jeden muž se rozhodl, že psa vyzkouší a vymyslel poněkud šílený plán. Rozhodl se, že se psem zavře do klece, ale nikdo nechápal proč. Důvod ovšem měl a my se nyní podíváme, co ho k tomu tedy vedlo.

Zubožený pes

Hrdinou příběhu je pes, který byl nalezen na silnici. Jeho stav byl považován za katastrofální, protože pes byl doslova na pokraji smrti. Úřady zavolaly na veterinární stanici, která měla těsně před zavřením. Zde se lékař rozhodl, že počká, až ho přinesou. To, co viděl ho šokovalo. Pes byl vyhublý děsně vyčerpaný. Měl příznaky podchlazení a anémie.

Čtěte také: Tato vajíčková pomazánka s cibulkou je tak dobrá, že díky ní zmizí i starší pečivo

Společná snídaně

Lékař měl dilema, buď psa uspí nebo se pokusí o jeho záchranu. Požádal o pomoc internet a lidé se shodli, aby ho zachránil. Nebylo to ovšem snadné, protože pes lidem nevěřil a odmítal jíst cokoliv, co mu veterinář dal. Naštěstí projevil silnou kreativitu a dospěl k zajímavému, i když nevšednímu řešení. Zamknul se s ním do klece a pustil se do snídaně, která byla naprosto stejná, jakou dostával pes. Psí reakce byla velmi rychlá a nyní už opět běhá v plné síle. Podívejte se sami.