Většina lidí používá tento produkt úplně špatně! Jak jste na tom vy?

Všichni kupujeme do toalety kuličky, které pomáhají k čistotě mísy při každém spláchnutí. Věděli jste, že většina lidí je dává do mísy špatně? Kuličky jednoduše umístíte tam, kde je proud nejsilnější a myslíte si, že děláte to nejlepší. Není to pravda. Ukázalo se, že existuje mnohem lepší způsob, jak udržet záchodovou mísu v čistotě. Jak?

Úklid toalety není příjemná záležitost

Nikdo z nás nečistí rád záchod. Jde o jednu z nejnenáviděnějších činností v domácnosti. Z tohoto důvodu byste si měli práci usnadnit, jak to jen jde. V první řadě můžete správně instalovat čisticí kuličky do toalety. Na to se podíváme za chvíli. Při čištění ale můžete použít také jednoduchý, levný a zcela domácí kuličky, které vhodíte do mísy při čištění.

Na výrobu šumivých tablet do záchodu potřebujete jen ½ hrnku kyseliny citronové, 1 hrnek jedlé sody a 10 kapek oblíbeného éterického oleje. Vše promíchejte a velmi pomalu přidávejte vodu rozprašovačem. Potom přidejte dalších 10 kapek oleje. Až získáte vlhký písek, vytvarujte z hmoty kuličky nebo namačkejte do formiček na led. Vhoďte jednu kuličku do mísy a pro efektivitu přidejte trochu octa.

Čtěte také: Jednoduchý postřik na papriky, díky kterému budou bohatě plodit

pexels.com

Správná instalace

Všichni děláme při instalaci kuliček do toalety jednu velkou chybu. Pověsíme je jako kuličky přes okraj mísy. Ukázalo se, že existuje velmi jednoduchý a účinný trik. Složte produkt do původního tvaru a umístěte pod rám záchodové mísy, kterou má většina modelů toalet. Na sociálních sítích se nyní tento trik rozšiřuje velmi rychle.

Je to velmi jednoduché a nemusíte kupovat nic speciálního. Stačí, když se naučíte plast s kuličkami umístit do toalety trochu jiným způsobem. Jakmile vám kuličky dojdou, můžete je snadno odstranit (s gumovými rukavicemi) a vyhodit. A na jejich místo umístit další kuličky, které udrží vaši toaletu dokonale čistou po velmi dlouhou dobu.

@fitmein

#dc #dlaciebie #lifehacks #polska #poland🇵🇱 #panidomu #porady #mamanatiktoku

♬ SIEDEM – Team X

Zdroj: webniusy.com