David Hampl
21 ledna, 2019

Alobal má mnoho využití. Když se podíváme na ty, které lze označit slovem běžné, tak je to rozhodně v kuchyni. A to třeba při pečení, stejně jako je to i při ukládání jídla do lednice. Dále alobal velmi často využívají třeba kadeřnice, a to během barvení vlasů. Nyní to vypadá, že alobal dost možná začnou používat i lékaři. Ti doslova žasnou nad tím, co dokáže taková obyčejná folie udělat, pokud je použita správně. Už za pár desítek minut umí předvést, že má léčivé účinky.

Z alternativní medicíny

Daný nápad vznikl v podstatě náhodou a musíme říci, že se velmi výrazně uchytil v oblasti alternativní medicíny. S tím souvisí fakt, že právě v tomto segmentu je velmi hojně používán. Především potom v Rusku a také v Číně na něho léčitelé nedají dopustit. A důvodem je hlavně to, že funguje a že výsledky jsou viditelné poměrně rychle a také celkem brzy. A právě odtud se následně nápad dostal mezi běžný lid, kde se rychle ujal. A lékaři se jenom diví, jak je možné, že to funguje a že obyčejný alobal má tolik pozitivních účinků.

Pomáhá při bolestech

Důvodem, proč alobal na nohy používat, je to, že pomáhá při bolestech. A je v tom opravdu dobrý, o čemž se může každý sám a celkem jednoduše přesvědčit. A je jedno, zda se jedná například o bolest plynoucí z únavy svalů, zda se jedná o bolest mající souvislost se zraněním, nebo se jedná o bolesti, které souvisí s pohybovým aparátem. Pokud se daná bolest objeví, není vždy nutné řešit ji pomocí medikamentů. Plně stačí, když je použitá hliníková folie.

Nejsou to ale jenom nohy, na které je možné alobal aplikovat a u kterého tolik pomáhá. Opomíjet nelze také fakt, že dobře pomáhá i na jiných místech lidského těla. Mohou to být ruce, může to být bolest za krkem, stejně jako mohou bolet klouby, ramena, stejně jako i celá záda. Toto všechno jsou místa, kde alternativní medicína doporučuje aplikovat hliníkovou folii. A jsou to i místa, kde se následně může bolest celkem výrazně zmírnit.

Jak na léčbu?

Zajímá vás, jak se můžete právě tímto způsobem léčit? Pokud ano, tak hned v úvodu musíme říci, že to není zase až tak nic složitého a nadměrně komplikovaného. Právě naopak. Základem je dodržet správný postup, který uvádějí i samotní alternativní lékaři. Ti říkají, že základem je dodržet množství vrstev, které jsou k pozitivním účinkům nezbytné. Těch je zhruba 5 – 7. Dále je také třeba zajistit to, aby se mezi jednotlivé vrstvy vkládal klasický kancelářský papír. To je kombinace, kterou je nutné dodržet.

Samotná aplikace je následně jednoduchá odvíjí se hlavně od toho, kde je na těle ono problémové bolavé místo. Pokud je to například noha nebo ruka, je možné danou část těla do folie zabalit. Pokud se jedná o jinou část těla, tak to také není problém, jelikož plně stačí dané vrstvy přikládat na postižené místo. Doba působení by měla být zhruba jednu hodinu. Nutno také dodat, že tento léčebný postup by měl být spíše dlouhodobý. A to znamená, že by měl být aplikovaný po dobu 7 – 14 dní.

Proč právě alobal?

Pokládáte si otázku, proč je to právě alobal, který je tolik unikátní a který je tolik efektivní? Odpověď na danou otázku je celkem jednoduchá. vysvětluje to ruský specialista Skvortsov, která uvádí, že právě hliníková folie je zajímavá proto, že využívá unikátních strukturovaných zdrojů energie. Její kouzlo je tedy v materiálu a v tom, že dokáže správně využívat energii lidského těla. I díky tomu se nemusí hodit nutně jenom na bolesti svalů nebo kloubů či zad. Umí také vyléčit ischias, dokáže pomáhat při kosmetických problémech a zjizvení, stejně jako se může hodit jako pomocník na artritidu, při hromadění soli v těle, nebo pokud se objevuje dna.

Sdílejte článek