Victoria Beckham slaví 50 let! Málo kdo by ji tento věk hádal. Podívejte se na její příběh!

Victoria Beckham, dříve známá jako Posh Spice, slaví tento rok padesátiny. Její životní příběh je skutečnou pohádkou. Začínala jako zpěvačka v nejznámější dívčí skupině na světě, Spice Girls, potom se provdala za slavného fotbalistu Davida Beckhama a nakonec založila vlastní úspěšnou módní značku. Victoria Beckham žije pohádkovým životem se svým manželem Davidem Beckhamem a jejich čtyřmi dětmi.

View this post on Instagram

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Mládí a začátky kariéry

Victoria Beckham se narodila v sedmdesátých letech do dobře zajištěné rodiny. V roce 1994 se připojila k dívčí skupině Spice Girls, která se stala nejznámější a nejprodávanější skupinou na světě. Její přezdívka v kapele byla Posh Spice, což naznačovalo její elegantní a vždy upravený styl.

Čtěte také: Nejlepší smetanovo-sýrová omáčka s kuřecím masem: Stačí k ní uvařit jen těstoviny a o fantastický oběd je postaráno!

Během svého působení ve Spice Girls se stala módní ikonou. Toto přízvisko ji přinesla její štíhlá postava, vysoké podpatky a vždy dokonalý vzhled. Její popularita a stylové vize ji přivedly k zakložení vlastní módní značky po rozpadu Spice Girls.

Manželství a rodina

V roce 1997 se Victoria Beckham provdala za fotbalistu Davida Beckhama. Pár má spolu čtyři děti – nejstaršího syna Brooklyna, syna Romea, syna Cruze a nejmladší dceru Harper. Jejich rodina se stala jednou z nejznámějších celebrit v showbyznysu. Jsou spolu dodnes, více než 25 let.

View this post on Instagram

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Proměna stylu

Victoria Beckham si v průběhu let prošla výraznou proměnou. Během svého působení ve Spice Girls byla považována za elegantní a vždy upravenou dívku. Její štíhlá postava, prsní implantáty a vysoké podpatky byly charakteristické pro její styl.

Avšak ve svých čtyřiceti letech se Victoria Beckham rozhodla vyjmout si prsní implantáty a změnit svůj vzhled. Sáhla po jednodušším a přirozenějším stylu. Její krátký účes vyměnila za dlouhé vlasy, které jí velmi sluší. Její módní styl se také změnil, přičemž se stala módní ikonou s vlastním módním stylem.

Úspěch jako módní návrhářka

Po ukončení své hudební kariéry se Victoria Beckham rozhodla věnovat se módnímu průmyslu. V roce 2008 založila vlastní módní značku, která se stala velmi úspěšnou. Její návrhy jsou oblíbené mezi celebritami a módními ikonami po celém světě.

Victoria Beckham se stala jednou z nejvlivnějších žen v módním průmyslu. Její módní značka je známá pro svůj jedinečný styl a vysokou kvalitu. Její designy jsou často inspirovány minimalistickým stylem a klasickými tvary.

Osobní život

Mimo svou úspěšnou kariéru a rodinu, Victoria Beckham se také angažuje v charitativních aktivitách. Spolupracuje s různými charitativními organizacemi a podporuje různé dobročinné akce.

Zdroj: Extra.cz