David Hampl
21 ledna, 2020

Už jste se někdy setkali s domácím násilím? Byl vás někdy některý z vašich rodičů nebo vás dokonce bije partner či partnerka? Pokud tomu tak je, rozhodně to nenechávejte jen tak být, protože se to může rozrůst v něco mnohem horšího, co taky může skončit velmi špatně.

Děti se nebijí

Domácí násilí je špatné a mělo by se proti tomu bojovat. Horší je to v tom případě, kdy je vedeno na bezbranné děti a ženy. Člověk, který takto dokáže ublížit fyzicky, ale i mnohdy psychicky je nemocný a měl by se léčit. Podívejte se však na případ, který se stal hitem internetu. Když muž spatřil jiného muže, jak bije svou ženu a dítě, rozhodl se udělat něco, na co nikdo jiný v tu chvíli neměl odvahu. Možná právě proto, se stal tento příběh tak populárním.

Násilí ve vedlejším autě

Jednou z nesporných výhod internetu je skutečnost, že některé věci konečně spatří světlo světa. Mnohé zlé činy tak mohou být potrestány a ostatním se tak díky tomu nemusí už nic stát. Jeden muž vypráví příběh, který se nedávno stal a on byl jeho hlavní účastníkem. „V ranním hustém provozu jsem jel do školy. Když jsem stál v koloně, tak v autě po mé pravici seděl za volantem muž. Vedle něj seděla jeho žena a vzadu dítě. Všiml jsem si, že muž svou ženu bije s takovou zuřivostí, že žena narazila hlavou o čelní sklo. Dokonce začal bít i dítě. Všechno se to seběhlo moc rychle, ale vzhledem k dopravní zácpě jsem určitě nebyl jediný, kdo to viděl.“

Trestaný muž znovu v akci

„Velmi mě to rozzuřilo, a proto jsem na něj začal troubit a zavolal jsem na něj policii. On se mě samozřejmě snažil zničit. Policii jsem řekl všechno podstatné (registrační číslo, název auta, popis událost a další detaily). Když dojel k obchodnímu domu, vystoupil a zamířil do budovy. Žena běžela za ním, ale bez dítěte. To zůstalo v autě s krvácením z nosu. Byl celý červený a otekl mu obličej. Byl jsem s ním, dokud nedojela na místo policie. Nakonec pár našli v šatně jednoho z obchodů, právě se chystali ukrást zboží. Bylo navíc zjištěno, že muž už byl trestán.“

Pevně doufám, že muž půjde do vězení a matka chytne rozum do hrsti a se synem od muže odejde, dokud je čas. Jakmile jsem pak přišel domů, okamžitě jsem pevně objal svého milovaného syna.

Sdílejte článek