David Hampl
26 října, 2019
Na ledovou plochu přišla pouze 3 letá holčička, díky výjimečnému talentu ji stačilo pár pohybů a sklidila ohromný potlesk (VIDEO)!

Jsou děti, které ve třech letech sotva chodí bez toho, aby jejich pohyby byly zcela přirozené. A potom tu jsou děti, které můžeme nazvat opravdu velkými talenty. Tato malá holčička rozhodně spadá do kategorie číslo dvě. A to jí jsou jenom 3 roky. Už v tomto útlém věku dokazuje, co umí a že má velké cíle. Své umění se nebála ukázat celému světu.

Malá a talentovaná krasobruslařka

Jsou jí jenom 3 roky a už má jednu velkou zálibu. A tou zálibou je bruslení. Nikoliv jenom pro zábavu. Tato malá slečna chce být krasobruslařkou. A je vidět, že jí v tom rodiče skutečně potvrzují, stejně jako je vidět, že má talent. Na to že jí jsou pouze 3 roky jasně ukazuje, že se na ledě cítí jako doma. Její výkon samozřejmě odpovídá tomu, že jí jsou pouze tři roky. Dá se však očekávat, že za pár let bude velmi známou. A co teprve později, až se dostane do kategorie dospělých. Jistě si na ni vzpomenete, až bude zářit na olympijských hrách.

Získala si celý stadion

Už to nejsou jenom tréninky, kde jí mohou ostatní lidí vidět. Malá krasobruslařka už má ve svých 3 letech první vystoupení. A jedno z nich bylo také zaznamenáno a vy si ho můžete v závěru článku prohlédnout. Malá dívenka na bruslích pozvolna vjíždí na led. Diváky zaujme už to, jaký zvolila stylový kostým. Šaty, které mají i jiné krasobruslařky, z dospělé kategorie.

Po chvíli začíná bruslit a ukazovat jednotlivé sestavy. Na to, že jí jsou pouze 3 roky má skutečně velký talent. Ten se zároveň kombinuje i s její dětskou roztomilostí. A právě toto spojení vede k jedinému. Její krasobruslařské vystoupení si získalo celý stadion. Ostatně je to jasně patrné v samotném závěru, když se objeví velký potlesk, který jenom potvrzuje, že se její výkon každému v ochozech líbil. I to jí dá jistě motivaci k tomu, aby se svého snu nevzdávala a aby trénovala i nadále.

Sdílejte článek