Video: Přišli na pódium a každý v sále včetně poroty si musel všimnout toho, co mají na svých nohách.

Jistě si vzpomínáte, jak jste se kdysi na škole účastnili dětských představení. Byli mezi vámi menší i větší talenti. Faktem však je, že tyto hry patřily mezi jedny z nejoblíbenějších činností na škole. Dnes se každý trochu nadaný může zúčastnit některé z populárních talentových soutěží, a dokonce na svém talentu vybudovat kariéru. Soutěže jako X-Factor, Eurovision a celá řada dalších jejich variací doslova zaplavují televizní obrazovky a můžete na nich být i vy! Jde jen o to, co umíte a jak moc si troufáte.

Příležitost uspět v talentové soutěži má každý

A trojice mužů s působivou choreografií si troufá opravdu hodně. Je rozhodně skvělé, že talentovaní lidé mají dnes tak přímou cestu k možnému úspěchu, ale to, co předvedla trojce mladíků, to by čekal jen málokdo. Mezi velmi populární soutěže patří britský Got Talent, ze kterých v průběhu let vzešla celá řada hvězd. Úspěch talentovaných lidí vás bude těšit také při pohledu na trojici s působivou choreografií.

Vzrušení, vášeň a provokace!

Když se na podium vydala trojice mužů s exotickými jmény Yanis, Arnaud a Mehdi, tak každý očekával exotické představení plné temperamentu. Tito muži to však ještě opepřili. Na pódium totiž vkročili na vysokých podpatcích, a to myslíme opravdu vysokých! K tomu bílá košile, stylové kalhoty a melodie, která vzdává hold Spice Girls. To vše je koktejl, který zaručuje, že vaše vzrušení bude mít po celou dobu představení pouze stoupající tendenci.

Čtěte také: Znáte tento plevel? Nevyhazujte ho, je to jedna z nejlepších bylin na světě! K čemu se vám hodí?

Tanečními kreacemi doslova dostali publikum do varu a dokázali v citu pro rytmus zastínit nejednoho ženského interpreta před nimi. Co je klíčem jejich úspěchu na pódiu? Především široké úsměvy, sebevědomý projev a dokonalá choreografie podepřená ještě propracovanější módní provokací. A nejsou to jen vysoké podpatky, ale také charisma gentlemanů, které publiku i porotě bezezbytku prodali. Dostali i vás?